Přeskočit navigaci
Podat inzerát ] [ Moje inzeráty ] [ Vyhledávání ] [ Mapa rubrik ] [ Kniha návątěv ]
Zobrazovat inzeráty typu [ Vąechny ] [ Nabídka ] [ Poptávka ]

O úroveň výš (HPP)

Administrativa
Bezpečnost, obrana
Doprava, logistika
Finance, ekonomika
Gastronomie
IT, telekomunikace
Management
Marketing, reklama
Obchod, prodej
Potravinářství
Právo, legislativa
Průmysl, výroba
Řemesla
Servis, služby
Státní správa
Stavebnictví
Strojírenství, hutě, těžba
Školství, vzdělávání
Technika, energetika
Věda, výzkum, vývoj
Zdravotnictví
Zemědělství
 
Ostatní


ProfiINZERT.cz > Práce > HPP > Státní správa

Státní správa

[ Podat inzerát do této rubriky ]

V této rubrice je celkem 3 inzerátů.

1


Referent zaměstnávání vězněných osob (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Věznice Stráž pod Ralskem příjme Referenta zaměstnávání vězněných osob k odsouzeným mužům ve výkonu trestu odnětí svobody Požadujeme: střední vzdělání s maturitní zkouškou a trestní bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů) Nabízíme: nástupní plat v rozpětí od 21 480 Kč do 29 280 Kč v závislosti na délce započitatelné praxe, 30 dnů dovolené v kalendářním roce, 5 dnů indispozičního volna, možnost ubytování v ubytovně Vězeňské služby ČR ve Stráži pod Ralskem, možnost získání městského nájemního bytu v Mimoni a okolí, příspěvek na stravování, kulturní a sportovní vyžití (posilovna, sauna), rodinnou a dětskou rekreaci v rekreačních zařízeních Vězeňské služby ČR, lékařskou péči, možnost čerpání bezúročných půjček z fondu kulturních a sociálních potřeb

( 21.8.2019 v 9:58 ) ( Oblast: Liberecký kraj ) ( Detaily inzerátu )

Věznice Stráž pod Ralskem příjme vychovatele (Poptávka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Požadujeme minimálně vyšší odborné vzdělání pedagogicky zaměřené, bezúhonnost, osobnostní způsobilost, administrativní zdatnost a znalost práce na PC. Nabízíme zařazení do 10. platové třídy (od 26 160,- Kč do 36 140,- Kč), nástupní plat v závislosti na délce započitatelné praxe, 30 dnů dovolené + 5 dnů indispozičního volna, příspěvek na stravování, lékařská péče, příspěvek na rekreaci, kultur. a sport. vyžití, rodinnou a dětskou rekreaci v rekreačních zařízeních VS ČR, možnost čerpání bezúročných půjček z FKSP, ubytování na ubytovně VS ČR, možnost získání městského nájemního bytu v Mimoni a okolí.

Plat/mzda/odměna: 26.160,- Kč

( 31.5.2019 v 10:10 ) ( Oblast: Liberecký kraj ) ( Detaily inzerátu )

Věznice Stráž pod Ralskem příjme Strážné a Dozorce (Poptávka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Požadujeme středoškolské vzdělání s maturitou, věk nad 18 let, bezúhonnost, zdravotní, osobnostní a fyzická způsobilost. Nabízíme nástupní služební příjem 26 120,- Kč, po roce služby až 29 840,-Kč, náborový příspěvek 100 000 Kč, 30 dnů dovolené, ubytování na ubytovně v místě pracoviště, možnost získání městského bytu, podnikové stravování včetně příspěvku, odměny při životním a pracovním jubileu, příspěvek na rodinou a dětskou rekreaci, rekreaci na zotavovnách VS ČR, permanentky do rekreačních a sportovních zařízení, čerpání bezúročných půjček z FKSP, lékařskou péči, využití posilovny a sauny.

Plat/mzda/odměna: 26.120,- Kč

( 31.5.2019 v 9:54 ) ( Oblast: Liberecký kraj ) ( Detaily inzerátu )
1


Pravidla ] [ Nápověda ] [ Novinky ] [ Kontakt ]

© ProfiINZERT.cz, 2006