Přeskočit navigaci
Podat inzerát ] [ Moje inzeráty ] [ Vyhledávání ] [ Mapa rubrik ] [ Kniha návątěv ]
Zobrazovat inzeráty typu [ Vąechny ] [ Nabídka ] [ Poptávka ]

O úroveň výš (HPP)

Administrativa
Bezpečnost, obrana
Doprava, logistika
Finance, ekonomika
Gastronomie
IT, telekomunikace
Management
Marketing, reklama
Obchod, prodej
Potravinářství
Právo, legislativa
Průmysl, výroba
Řemesla
Servis, služby
Státní správa
Stavebnictví
Strojírenství, hutě, těžba
Školství, vzdělávání
Technika, energetika
Věda, výzkum, vývoj
Zdravotnictví
Zemědělství
 
Ostatní


ProfiINZERT.cz > Práce > HPP > Státní správa

Státní správa

[ Podat inzerát do této rubriky ]

V této rubrice je celkem 4 inzerátů.

1


Pracovník odborného zacházení ve vězeňství - PSYCHOLOG (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Pracovník odborného zacházení ve vězeňství - PSYCHOLOG
Vězeňská služba ČR Věznice Mírov přijme do pracovního poměru nového kolegu/kolegyni na místo: Pracovník odborného zacházení ve vězeňství – P S Y C H O L O G Nabízíme: jistotu u stabilního zaměstnavatele pravidelnou pracovní dobu platové zařazení ve 12. platové třídě + zvláštní příplatek 6 týdnů dovolené + 1 týden sick days další zaměstnanecké benefity (CŽV, příspěvky na sportovní a kulturní vyžití, příspěvky na stravu ve vlastní jídelně, ubytování, posilovna, parkování v areálu zaměstnavatele…) Požadujeme: VŠ vzdělání v magisterském studijním programu – jednooborová psychologie trestní bezúhonnost základní znalost práce na PC pečlivost a organizační schopnosti dobré komunikační schopnosti praxe v oboru vítána (není ovšem podmínkou) Přihláška musí obsahovat: motivační dopis (důležité je uvést emailový i tel. kontakt) strukturovaný profesní životopis s charakteristikou dosavadní praxe Pracovní místo je volné, nástup dle dohody.

Plat/mzda/odměna: 12. PT

( 16.3.2023 v 11:00 ) ( Oblast: Olomoucký kraj ) ( Detaily inzerátu )

Psycholog (Poptávka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Věznice ve Stráži pod Ralskem příjme Psychologa Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu se zaměřením na jednooborovou psychologii. Praxe v oboru vítána, vhodné též pro absolventy. Nabízíme perspektivní a stabilní zaměstnání, zařazení do 12. platové třídy, nástupní plat od 33 650,- Kč do 46 520,- Kč v závislosti na délce započitatelné praxe + osobní příplatek 5 000 Kč, 200 hodin dovolené, 40 hodin dodatkové dovolené v kalendářním roce + 5 dnů indispozičního volna, ubytování na ubytovně Vězeňské služby ČR ve Stráži pod Ralskem, pomoc při získání městského nájemního bytu ve Stráži pod Ralskem a okolí, podnikové stravování včetně příspěvku, peněžní dary při životním a pracovním jubileu, peněžní dary bezpříspěvkovým dárcům krve, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek až 12 000 Kč na rodinnou a dětskou rekreaci, na rekreaci v zotavovnách VS ČR za zvýhodněnou cenu, na permanentky do rekreačních a sportovních zařízení.

( 24.1.2023 v 11:17 ) ( Oblast: Liberecký kraj ) ( Detaily inzerátu )

Adiktolog (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Adiktolog
Hledáme kolegyni/kolegu na pozici adiktologa. *Podmínkou k přijetí:bezúhonnost, VŠ vzdělání v magisterském programu, znalost práce s PC , aktivní přístup, spolupráce, samostatnost, pečlivost a smysl pro odpovědnost, osobností způsobilost a dobrý zdravotní stav. Praxe na obdobné pozici a kurz krizové intervence je výhodou. *Náplní práce je provádění komplexní analýzy a hodnocení zdravotní a sociální situace pacientů užívajících návykové látky, adiktologické diagnostiky a poradenství s vězněnými osobami, koordinace při zdravotní a sociální péči, odběry biologického materiálu pro zjištění přítomnosti omamných a psychotropních látek, poskytování krizové intervence a podpůrné terapie, práce v přímém styku s vězněnými osobami. Spolupráce s nestátními neziskovými organizacemi. *Nabízíme: pracovní úvazek 40 hod týdně,25 dní dovolené,5 dní dodatkové dovolené, 5 dní indisp. volna, podnikové stravování,příspěvky na rekreaci, stravování a důchodové připojištění, čerpání benefitů, nástup ihned

Plat/mzda/odměna: 36.660 - 51.190

( 23.1.2023 v 8:04 ) ( Oblast: Ústecký kraj ) ( Detaily inzerátu )

Vrchní inspektor - vychovatel (Poptávka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Věznice Stráž pod Ralskem, stabilní a silný zaměstnavatel příjme Vrchního inspektora – vychovatele. Náborový příspěvek 100 000 Kč Požadujeme minimálně vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu pedagogického nebo sociálního zaměření, věk nad 18 let, bezúhonnost, zdravotní, osobnostní a fyzickou způsobilost. Nabízíme perspektivní zaměstnání, nástupní služební příjem od 38 630,- Kč do 53 250,-Kč (služební příjem bude stanoven podle započitatelné praxe v oboru), náborový příspěvek 100 000 Kč, 30 dnů dovolené, možnost kariérního růstu a zvyšování kvalifikace, ubytování na ubytovně Vězeňské služby ČR ve Stráži pod Ralskem, peněžní dary při životním a pracovním jubileu, peněžní dary bezpříspěvkovým dárcům krve, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek 10 000 Kč na rodinnou a dětskou rekreaci, na rekreaci v zotavovnách VS ČR za zvýhodněnou cenu, na permanentky do rekreačních a sportovních zařízení. Dále nabízíme čerpání bezúročných zápůjček z FKSP až do výše 200 000 Kč.

( 2.1.2023 ve 13:18 ) ( Oblast: Liberecký kraj ) ( Detaily inzerátu )
1


Pravidla ] [ Nápověda ] [ Novinky ] [ Kontakt ]

© ProfiINZERT.cz, 2006