Přeskočit navigaci
Podat inzerát ] [ Moje inzeráty ] [ Vyhledávání ] [ Mapa rubrik ] [ Kniha návątěv ]

Hlavní menu


Auto-moto
Mobily
PC Bazar
Foto
Elektro
Reality
Nábytek
Dům, dílna, zahrada
Sport
Hudba, film
Knihy
Zvířata
Dětský bazar
Práce
Služby
Ostatní


ProfiINZERT.cz > Nápověda

Nápověda

Témata nápovědy:

Jak podat inzerát

Chcete-li si bezplatně podat inzerát na serveru ProfiINZERT.cz, stačí kliknout na odkaz "Podat inzerát", který se nachází na horní liště vedle formuláře pro "Rychlé hledání". Nejprve vyberte sekci, do které Váš inzerát patří. Poté se zobrazí webový formulář pro přidání inzerátu, kde vyplníte několik údajů. Po kliknutí na tlačítko "Vložit inzerát" bude Váš inzerát zveřejněn. Pro úspěšné zveřejnění inzerátu je třeba vyplnit všechny povinné položky formuláře (systém Vás upozorní, pokud by některá chyběla).
Před zveřejněním inzerátu se prosím seznamte s našimi pravidly.

Nahoru

Jak upravit inzerát

Chcete-li upravit některý ze svých inzerátů na serveru ProfiINZERT.cz, musíte nejprve požadovaný inzerát vyhledat. Poté klikněte na odkaz "Upravit", který se nachází vpravo vedle nadpisu inzerátu (stejný odkaz najdete také v "detailech inzerátu"). Budete požádáni o zadání hesla, které jste si zvolili při vkládání inzerátu. Je-li heslo zadáno správně, zobrazí se podobný formulář jako při podávání inzerátu, ve kterém jsou již vyplněny údaje o Vašem inzerátu. Tyto údaje můžete libovolně změnit a poté stisknutím tlačítka "Uložit změny" tyto změny uložíte, nebo se stisknutím tlačítka "Zpět" vrátíte na výpis inzerátů, aniž by se změny ukládaly.

Nahoru

Jak smazat inzerát

Nejprve vyhledejte požadovaný inzerát. Poté klikněte na odkaz "Smazat", který najdete buďto vpravo vedle nadpisu inzerátu nebo v "detailech inzerátu". Do formuláře zadejte heslo, které jste si zvolili při vkládání inzerátu a klikněte na tlačítko "Smazat". Pokud je zadané heslo správné, inzerát bude ihned bez jakéhokoliv dalšího upozornění či dotazu smazán. Pokud kliknete na tlačítko "Zpět", vrátíte se na výpis inzerátů, aniž by byl inzerát odstraněn.

Nahoru

Jak vyhledat své inzeráty

V horní liště klikněte na odkaz Moje inzeráty. Do zobrazeného formuláře zadejte alespoň jeden z kontaktních údajů, které jste u Vašich inzerátů uváděli a klikněte na tlačítko "Vyhledat". Pokud zadáte více údajů najednou, budou vyhledány všechny inzeráty, které obsahují alespoň jeden z těchto údajů.

Nahoru

Jak vyhledávat

Chcete-li vyhledat inzeráty obsahující určitý výraz, zadejte tento výraz do políčka "Rychlé hledání", které naleznete na horní liště vlevo, a klikněte na tlačítko hledat. Budou vyhledány všechny inzeráty které obsahují v nadpisu a/nebo v textu Vámi zadaný výraz.

Při vyhledávání dvou výrazů můžete použít spojky AND, OR a NOT:

Pokud chcete nastavit více kritérií pro hledání, klikněte na odkaz "vyhledávání", který najdete rovněž na horní liště, a dostanete se na stránku pokročilého vyhledávání. Zde máte širokou škálu možností pro vyhledávání. Můžete vyhledávat v textu inzerátů, v nadpisech inzerátů a/nebo v názvech rubrik. Dále si zde můžete zvolit typ inzerátů, které chcete vyhledávat (nabídka, poptávka nebo výměna). Hledání můžete rovněž omezit jen na určitou oblast, případně můžete vyhledávat inzeráty jen v některých rubrikách (podržíte-li klávesu Ctrl, můžete vybrat několik rubrik najednou).

Nahoru

Jak odpovědět na inzerát

Veškeré kontaktní údaje, které inzerent při podávání inzerátu uvedl, naleznete v "detailech inzerátu". Pokud je u inzerátu uveden e-mail, máte možnost inzerenta kontaktovat pomocí formuláře, který najdete ve spodní části stránky "detaily inzerátu". Zde vyplníte Váš e-mail, předmět zprávy a text e-mailu. Po kliknutí na tlačítko "Odeslat e-mail" je zpráva neprodleně odeslána inzerentovi.
Pokud však inzerent svůj e-mail nezadal, je tato možnost nedostupná.

Nahoru

Co je označení inzerátu

V detailním výpisu každého inzerátu naleznete úplně dole formulář "Označit inzerát" obsahující dvě tlačítka: "Inzerát porušuje pravidla (spam)" a "Inzerát nepatří do této rubriky". Občas se totiž stává, že někteří uživatelé svůj inzerát zařadí do špatné rubriky (ať už záměrně nebo omylem), případně zahlcují server inzeráty, které zde nepatří (porušují pravidla). Tímto jednáním způsobují nepřehlednost inzerátů a obtěžují ostatní uživatele. Samozřejmě není v našich silách všechny tyto inzeráty odhalit a proto dáváme našim uživatelům možnost tyto inzeráty označit. Pokud se Vám tedy zdá, že je některý z inzerátů v rozporu s pravidly nebo že je zařazen do nesprávné rubriky, označte ho, prosím, kliknutím na příslušné tlačítko v detailním výpisu inzerátu. Tím nás na tento inzerát upozorníte a my můžeme učinit náležitá opatření.
Pomůžete tak nejen nám, ale i všem uživatelům, pro které se inzerce stane přehlednější.
DĚKUJEME!

Nahoru

Pravidla ] [ Nápověda ] [ Novinky ] [ Kontakt ]

© ProfiINZERT.cz, 2006