Přeskočit navigaci
Podat inzerát ] [ Moje inzeráty ] [ Vyhledávání ] [ Mapa rubrik ] [ Kniha návątěv ]
Zobrazovat inzeráty typu [ Vąechny ] [ Nabídka ] [ Poptávka ]

O úroveň výš (HPP)

Administrativa
Bezpečnost, obrana
Doprava, logistika
Finance, ekonomika
Gastronomie
IT, telekomunikace
Management
Marketing, reklama
Obchod, prodej
Potravinářství
Právo, legislativa
Průmysl, výroba
Řemesla
Servis, služby
Státní správa
Stavebnictví
Strojírenství, hutě, těžba
Školství, vzdělávání
Technika, energetika
Věda, výzkum, vývoj
Zdravotnictví
Zemědělství
 
Ostatní


ProfiINZERT.cz > Práce > HPP > Administrativa

Administrativa

[ Podat inzerát do této rubriky ]

V této rubrice je celkem 5 inzerátů.

1


Náborářka/personalistka – práce z domova (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obchodní společnost EDUCA KIDS s.r.o., zabývajíci se tvorbou, prezentací a distribucí doplňkových učebních publikací určených pro MŠ a ZŠ, hledá na externí spolupráci komunikativního a spolehlivého personalistu/ku, resp. náboráře/ku. Zkušenosti s náborem lidí výhodou. Nabídka je vhodná také pro absolventy. Společnost nabízí možnost práce z domova (home office), proto je výhodná znalost programu Skype – komunikační online software. Celá ČR.

Plat/mzda/odměna: Očekávaný plat od 30.000kč/měsíc

( 7.8.2018 v 11:49 ) ( Oblast: Zlínský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Koordinátor pro PERSONÁLNÍ AGENTURU!!! (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Hľadáme vhodného kandidáta/kandidátku na pracovnú pozíciu koordinátor/ka, prax na obdobnej pozícii vítaná. Náplň práce: - zabezpečenie a zodpovednosť za plynulý chod zverených prevádzok: Ostrov u Stříbra; - komunikácia s majstrami vo výrobe a personálnymi pracoviskami, flexibilné zaistenie požiadaviek klienta; - kontrola a evidencia dochádzky, dodržovanie zmien pridelených zamestnancov, následné spracovanie podkladov pre mzdy; - servisné služby pre zamestnancov; Požadujeme: - min. ukončené SŠ vzdelanie; - prax na obdobnej pracovnej pozícii a preukázateľnú skúsenosť s prácou v teréne; - ochotu cestovať; - vodičský preukaz sk. B; - schopnosť zvládať náročné situácie spojené s výkonom práce; - odolnosť voči stresu; - samostatnosť, kreativitu; Ponúkame: - prácu v profesionálnom tíme; - zodpovedajúce finančné ohodnotenie; - služobný automobil, notebook, telefón; - možnosť sebarealizácie; Nástup možný: dohodou. Zavoláním nebo odesláním životopisu dáváte společnosti PRO PERSONA s.r.o. (IČO 44607831), v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, automaticky souhlas se správou, zpracováním a uchováním osobních údajů za účelem zprostředkování zaměstnání a to po dobu 2 let, přičemž tento souhlas můžete kdykoliv odvolat nebo požádat o prodloužení této lhůty. Dotčená osoba je povinna poskytnout pravdivé a aktuální osobní údaje. V případě změny osobních údajů je dotčená osoba povinna změnu neprodleně oznámit provozovateli.

Plat/mzda/odměna: dohodou

( 31.7.2018 ve 13:15 ) ( Oblast: Plzeňský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Potřebují finanční prostředky rychle??? (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Potřebují finanční prostředky rychle???
Potřebujete rychlou půjčku s relativně nízkou úrokovou sazbou až 3%? Nabízíme podnikatelský úvěr, osobní půjčku, úvěr na bydlení, půjčku na auto, studentský úvěr, úvěr na konsolidaci dluhu e.t.c. bez ohledu na vaše kreditní skóre. Jsme zárukou poskytnutí finančních služeb našim četným klientům po celém světě. Díky flexibilním úvěrovým balíčkům lze úvěry zpracovat a převést na dlužníka v co nejkratším možném čase, kontaktujte našeho odborníka na poradenství a plánování financí. Pokud potřebujete rychlou půjčku, kontaktujte nás na adrese:

Plat/mzda/odměna: 10,- Kč

( 14.6.2018 ve 4:52 ) ( Oblast: Hl. město Praha ) ( Detaily inzerátu )

Asistentka společnosti-placená stáž (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Jsi po mateřské dovolené, absolvent nebo bez praxe a hledáš své první zaměstnání? Potom máš šanci stát se členem našeho týmu, kdy ti nabídneme start-up do tvého profesního života. Jedná se o administrativní práci, vyřizování telefonů a běžné úkoly spojené s chodem společnosti. Plat: 14 900 - 19 000,- HM, životopisy zasílejte na novakova@tempo.cz

Plat/mzda/odměna: 14 900 - 19 000,- HM

( 30.5.2018 v 16:20 ) ( Oblast: Moravskoslezský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Náborář (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

prezentace společnosti a spolupráce při náboru nových zaměstnanců ( - správa a administrativa spojená s náborem a nástupem zaměstnanců v - správa Facebooku SW.  - zpracování pracovně-právní dokumentace   - reporting (nábor a HR aktivity)  - HR marketing  K dispozici služební telefon i pro soukromé potřeby a automobil v naléhavých případech

Plat/mzda/odměna: 21 000

( 12.3.2018 v 8:32 ) ( Oblast: Jihočeský kraj ) ( Detaily inzerátu )
1


Pravidla ] [ Nápověda ] [ Novinky ] [ Kontakt ]

© ProfiINZERT.cz, 2006