Přeskočit navigaci
Podat inzerát ] [ Moje inzeráty ] [ Vyhledávání ] [ Mapa rubrik ] [ Kniha návątěv ]
Zobrazovat inzeráty typu [ Vąechny ] [ Nabídka ] [ Poptávka ]

O úroveň výš (HPP)

Administrativa
Bezpečnost, obrana
Doprava, logistika
Finance, ekonomika
Gastronomie
IT, telekomunikace
Management
Marketing, reklama
Obchod, prodej
Potravinářství
Právo, legislativa
Průmysl, výroba
Řemesla
Servis, služby
Státní správa
Stavebnictví
Strojírenství, hutě, těžba
Školství, vzdělávání
Technika, energetika
Věda, výzkum, vývoj
Zdravotnictví
Zemědělství

Ostatní

ProfiINZERT.cz > Práce > HPP > Administrativa

[ Podat inzerát do této rubriky ]

V této rubrice je celkem 7 inzerátů.

1

Asistent/ka manažera (pouze pro OZP,ČID) (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Asistent/ka manažera (pouze pro OZP,ČID)
VAŠE PRACOVNÍ NÁPLŇ: Běžná administrativní činnost spojená s chodem kanceláře -vyřizování pošty a telefonů, plánování a koordinování termínů schůzek, příprava podkladů pro jednání. POŽADAVKY NA POZICI: - SŠ vzdělání - ovládání PC (Word, Excel, email, internet) - komunikativnost a samostatnost - organizační schopnosti - spolehlivost, příjemné vystupování NABÍZÍME VÁM: - práci přizpůsobenou osobám se zdravotním postižením - možnost profesního růstu - pracovní doba od pondělí do pátku - nástup možný ihned - místo výkonu práce v Brně

( 13.12.2017 v 8:54 ) ( Oblast: Jihomoravský kraj ) ( Detaily inzerátu )

RECEPČNÍ s AJ (pouze pro OZP) (Nabídka)

Obrázek k inzerátu RECEPČNÍ s AJ (pouze pro OZP)
NÁPLŇ PRÁCE: Měl/a by jste na starost chod recepce (evidence a přijímání návštěv), dohled nad střežením objektu, evidence klíčů, administrativní činnosti. PO VÁS POŽADUJEME: - SŠ nebo SOU s maturitou - mírně pokročilou znalost AJ - trestní bezúhonnost - dobrý psychický stav - praxe výhodou - samostatnost a logické myšlení - bydliště v Brně výhodou NABÍZÍME: - POUZE pro osoby se zdravotním omezením ( částečný nebo plný invalidní důchod ) - motivující finanční ohodnocení - možnost práce na HPP nebo zkrácený úvazek - příjemné pracovní prostředí - stálý, pravidelný příjem - levnější volání,sms,internet i pro členy rodiny - nástup možný ihned - místo výkonu práce v Brně

( 13.12.2017 v 8:52 ) ( Oblast: Jihomoravský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Koordinátor Holýšov (Nabídka)

Do svého týmu hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pracovní pozici koordinátor/ka, praxe na obdobné pozici je vítaná, ale ne nutná (zaškolíme). Náplň práce: - zabezpečení a odpovědnost za plynulý chod svěřených provozů: Holýšov, - komunikace se směnovými mistry a personálními pracovišti, flexibilní zajištění požadavků klienta, - kontrola a evidence docházky, dodržování směn přidělených zaměstnanců, následné zpracování podkladů pro mzdy, - servisní služby pro zaměstnance. Požadujeme: - min. ukončené SŠ vzdělání, - ochotu cestovat, - řidičské oprávnění sk. B, - schopnost zvládat náročné situace spojené s výkonem práce, - odolnost vůči stresu, - samostatnost, kreativitu. Nabízíme: - práci v profesionálním týmu, - odpovídající finanční ohodnocení, - služební vozidlo, notebook, telefon, - možnost seberealizace. Nástup možný: dle dohody.

( 20.11.2017 ve 13:44 ) ( Oblast: Plzeňský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Koordinátor pro Hradec Králové (Nabídka)

Do svého týmu hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pracovní pozici koordinátor/ka, praxe na obdobné pozici je vítaná, ale ne nutná (zaškolíme). Náplň práce: - zabezpečení a odpovědnost za plynulý chod svěřených provozů: Hradec Králové, - komunikace se směnovými mistry a personálními pracovišti, flexibilní zajištění požadavků klienta, - kontrola a evidence docházky, dodržování směn přidělených zaměstnanců, následné zpracování podkladů pro mzdy, - servisní služby pro zaměstnance. Požadujeme: - min. ukončené SŠ vzdělání, - ochotu cestovat, - řidičské oprávnění sk. B, - schopnost zvládat náročné situace spojené s výkonem práce, - odolnost vůči stresu, - samostatnost, kreativitu. Nabízíme: - práci v profesionálním týmu, - odpovídající finanční ohodnocení, - služební vozidlo, notebook, telefon, - možnost seberealizace. Nástup možný: dle dohody.

( 20.11.2017 v 9:36 ) ( Oblast: Královehradecký kraj ) ( Detaily inzerátu )

Technický pracovník- administrativní činnost, péče o zakázky (Nabídka)

Obrázek k inzerátu Technický pracovník- administrativní činnost, péče o zakázky
K 1.12.2017 přijmeme na HPP (zkrácený úvazek) Technického pracovníka. Charakteristika pracovní pozice: - Práce v kanceláři v Olomouci. - Oceňování údržbových prací. - Zadávání prací dodavateli a údržbě. - Jiná administrativní činnost. - Pružná pracovní doba (dopolední směny). Požadavky: - ŘP sk. B - Čistý trestní rejstřík. - Orientace v problematice stavebních materiálů výhodou, ale není podmínkou – zaškolíme. - Práce vhodná převážně pro OZP. Uchazeči volejte 725 997 384

( 16.11.2017 v 9:03 ) ( Oblast: Olomoucký kraj ) ( Detaily inzerátu )

PRACOVNÍK OBCHODNÍHO KLIENTSKÉHO MÍSTA (Nabídka)

Posilujeme náš tým na obchodním místě v Praze 8 - Karlín! Hledáme ambiciózní kolegy a kolegyně, kteří si chtějí vydělávat velké peníze, rozvinout své obchodní dovednosti a vědí, že práce obchodníka není jen osmihodinová směna. Náplň práce: servis a obsluha stávajících klientů v obchodní kanceláři, profesionální finanční poradenství, péče o nové klienty, administrativa související s obchodní činností. Dostanete komplexní zaučení, firemní podporu, zajímavé finanční ohodnocení. Velmi pestrá a zajímavá práce vhodná pro dynamické lidi (vhodné i pro absolventy). Co od Vás očekáváme? Minimálně SOU s maturitou, čistý trestní rejstřík. Chuť dále se vzdělávat a odborné růst. Zdravé sebevědomí a samostatnost. Příjemné vystupování a proklientský přístup. Cílevědomost a zájem o sebevzdělávání. Co Vám nabídneme? Zázemí stabilní a silné společnosti. Atraktivní finanční odměnu (fix + odměna za výkon) a prestižní benefity pro nejlepší. Možnost přímo ovlivnit výši svého výdělku.

Plat/mzda/odměna: 30.000,- Kč

( 30.10.2017 v 9:29 ) ( Oblast: Hl. město Praha ) ( Detaily inzerátu )

Administrativní pracovník (Nabídka)

Administrativně-obchodní pracovník/ice. Do nově otevřené kanceláře hledáme komunikativního spolupracovníka. Jedná se o práci ve zprostředkování spotřebitelských úvěrů. Náplní práce je péče o klienta a administrativní zpracování žádostí. Požadujeme pozitivní přístup, práce na PC(Excel), flexibilitu. Nabídka: Fixní odměna v adaptaci, vysoké provize, bleskové zaškolení. Typ pracovního poměru: spolupráci zahajujeme registrací u ČNB. Minimální požadované vzdělání: Středoškolské - maturita/vyučení Životopisy zasílejte na níže uvedený email. Náš přátelský tým se těší na Vaše odpovědi. Veronika Vinerová 606788730 v.vinerova@post.cz Web: http://www.v-pujcky.cz

( 27.6.2017 v 10:28 ) ( Oblast: Jihomoravský kraj ) ( Detaily inzerátu )

1

Pravidla ] [ Nápověda ] [ Novinky ] [ Kontakt ]