Přeskočit navigaci
Podat inzerát ] [ Moje inzeráty ] [ Vyhledávání ] [ Mapa rubrik ] [ Kniha návątěv ]

Hlavní menu


Auto-moto
Mobily
PC Bazar
Foto
Elektro
Reality
Nábytek
Dům, dílna, zahrada
Sport
Hudba, film
Knihy
Zvířata
Dětský bazar
Práce
Služby
Ostatní


ProfiINZERT.cz > Pravidla

Pravidla a podmínky pro využívání služeb bezplatné inzerce

 1. Vymezení pojmů:

  • Uživatel - fyzická nebo právnická osoba využívající služeb na serveru ProfiINZERT.cz.
  • Provozovatel - fyzická nebo právnická osoba nebo skupina osob, jež je vlastníkem domény ProfiINZERT.cz a zajišťuje provoz serveru ProfiINZERT.cz.

 2. Server ProfiINZERT.cz umožňuje svým uživatelům bezplatně zveřejňovat inzeráty nabídky, poptávky a/nebo výměny zboží a nabídky a/nebo poptávky služeb. Veškeré služby poskytované provozovatelem na serveru ProfiINZERT.cz mohou všichni uživatelé využívat zcela zdarma.

 3. Je zakázáno:
  • inzerovat reklamy a nabídky:
   • hubnutí
   • "bezpracných" výdělků, především pomocí internetu
   • multilevel marketingu, provizních systémů a systémů typu "letadlo"
   • nabídky práce vyžadující poplatek předem
   • erotických služeb
  • vkládat tentýž inzerát několikrát za sebou (tzv. tapetování).
  • uvádět v nadpisu inzerátu odkaz na jakoukoliv webovou stránku.
  • inzerovat firmu. Vždy se smí inzerovat pouze konkrétní zboží nebo služba, nikoliv firma jako celek. Například autobazar smí inzerovat pouze jednotlivá vozidla, realitní kancelář jen jednotlivé nemovitosti apod.
  Takovéto inzeráty mohou být (a budou) provozovatelem odstraněny bez jakéhokoliv upozornění a/nebo náhrady.

 4. Provozovatel prostřednictvím serveru ProfiINZERT.cz pouze zprostředkovává kontakt mezi prodávajícím a kupujícím uživatelem.

 5. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah jednotlivých inzerátů, za správnost a pravdivost údajů uvedených v inzerátech ani za funkčnost a kvalitu inzerovaného zboží (resp. služeb).

 6. Provozovatel neručí za nepřetržitou a bezproblémovou funkčnost a dostupnost stránek ProfiINZERT.cz a všech služeb zde poskytovaných.

 7. Provozovatel neručí za žádné škody, které by vznikly (ať již přímo, nepřímo nebo náhodně) uživatelům nebo třetím osobám v souvislosti s využíváním služeb ProfiINZERT.cz.

 8. Provozovatel si vyhrazuje právo bez jakéhokoliv upozornění a/nebo náhrady odstranit inzerát, který svým obsahem odporuje platným zákonům České Republiky, těmto pravidlům a/nebo dobrým mravům, případně inzerát, který svým obsahem neodpovídá rubrice, v níž je zařazen.

 9. Dojde-li ze strany uživatele k opakovanému a záměrnému porušování těchto pravidel, vyhrazuje si provozovatel právo učinit proti tomuto uživateli příslušné kroky.

 10. Tyto podmínky nabývají platnosti dnem zveřejnění a provozovatel si vyhrazuje právo je kdykoliv a bez jakéhokoliv upozornění změnit.


Pravidla ] [ Nápověda ] [ Novinky ] [ Kontakt ]

© ProfiINZERT.cz, 2006