Přeskočit navigaci
Podat inzerát ] [ Moje inzeráty ] [ Vyhledávání ] [ Mapa rubrik ] [ Kniha návątěv ]
Zobrazovat inzeráty typu [ Vąechny ] [ Nabídka ] [ Poptávka ]

O úroveň výš (hlavní menu)

Auto-moto
Mobily
PC Bazar
Foto
Elektro
Reality
Nábytek
Dům, dílna, zahrada
Sport
Hudba, film
Knihy
Zvířata
Dětský bazar
Práce
- HPP
- Brigády
- Práce domů
- Práce v zahraničí
 
- Ostatní
 
Služby
Ostatní


ProfiINZERT.cz > Práce

Práce

Inzerce zdarma: Práce

[ Vypsat podkategorie rubriky Práce ]

V této rubrice je celkem 96 inzerátů.

1 2 3 4 5 Další >>>


nabídka úvěru mezi vážným jednotlivcem (Poptávka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu nabídka úvěru mezi vážným jednotlivcem
Dobrý den, Chyť tuto životní finanční nabídku a dát své podnikání, vzdělávání, domy a stavební výtah. 50 000UKč až 8 500 000 Kč s maximem 10 let při 3%. Kontaktujte pana Kelly Smitha E-mail: lmoscatelli610@gmail.com

Plat/mzda/odměna: 885.000,- Kč

( 25.6.2019 v 10:15 ) ( Oblast: Karlovarský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Udělej změnu! (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Udělej změnu!
Jste v zaměstnání nespokojený/á, toužíte po tom mít volné víkendy a svátky, není kolektiv ve vašem zaměstnání ideální, máte málo peněz na to, jakou odvádíte práci? Zkuste udělat změnu. Spolupracujte s českou firmou. Žijte konečně tak, jak chcete vy! S kým budete spolupracovat, záleží jen na vás. Práce bez investic a vstupních poplatků. Chcete vědět víc? Napište si o informace.

( 24.6.2019 v 18:43 ) ( Oblast: Pardubický kraj ) ( Detaily inzerátu )

Změň svůj život! (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Změň svůj život!
Jste v práci nespokojeni, hledáte nějakou změnu, nebo si chcete jen přivydělat? Ať už je Váš důvod pro změnu jakýkoli zkuste práci z domu, kdy si sami organizujete svůj den, sami si určujete jak budete pracovat, kde budete pracovat a s kým budete pracovat. I Vás může práce bavit, může být pro Vás koníčkem. Práce z domu mi vyhovuje, sama si určuji kdy a jak dlouho se budu věnovat práci. Bez investic a vstupních poplatků. Chcete se dozvědět víc informací? Napište si o ně, ráda Vám na vše odpovím.

( 24.6.2019 v 18:41 ) ( Oblast: Pardubický kraj ) ( Detaily inzerátu )

Bez investic a vstupních poplatků! (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Bez investic a vstupních poplatků!
Stále sháníte nějaký přivýdělek k mateřské nebo práci? Chcete mít víc peněz na dovolenou, Vánoce, koníčky, chcete svým dětem dopřát mnohem více než si nyní můžete dovolit? Vytvořte si příjem navíc, ve svém volném čase. Zlepšete svůj život díky příjmu navíc! Pracovat můžete odkudkoli, potřebujete k tomu pouze mobil nebo počítač a chuť něco pro svůj život udělat. Bez investic a vstupních poplatků. Napište mi, ráda se s Vámi podělím o potřebné informace.

( 24.6.2019 v 18:39 ) ( Oblast: Pardubický kraj ) ( Detaily inzerátu )

nabídka úvěru mezi vážným jednotlivcem (Poptávka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu nabídka úvěru mezi vážným jednotlivcem
Potřebujete financování pro svůj domov, pro vaše podnikání, pro nákup automobilů, pro nákup motocyklů, pro vytvoření vlastního podniku, pro vaše osobní potřeby, více pochybností. Osobní kredity poskytuji od 50 000 Kč do 8 500 000 Kč s nominální úrokovou sazbou 3% bez ohledu na výši. Uveďte prosím v žádosti o úvěr přesnou částku, kterou byste chtěli, a její splatnost. Pro více informací nás kontaktujte pouze na této e-mailové adrese: lmoscatelli610@gmail.com

Plat/mzda/odměna: 5.000,- Kč

( 24.6.2019 v 15:09 ) ( Oblast: Královehradecký kraj ) ( Detaily inzerátu )

Servisní pracovník úklidu Milovice. (Poptávka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Servisní pracovník úklidu Milovice.
Jsme úklidová společnost sídlící v Milovicích. Moc rádi bychom uvítali v našem týmu servisního pracovníka údržby. Hledáme kolegu, parťáka, kamaráda....který s námi potáhne za jeden provaz. Budeš udržovat mycí stroje (drobné opravy), trochu pomáhat ve skladu ,někdy pomůžeš i se samotným úklidem. Pracovat budeš na HPP za mzdu 27.000/HM, dostaneš stravenky, služební telefon, můžeš si nakoupit výhodně úklidové prostředky…. Budeš potřebovat ŘP sk. B, trochu umět na PC, umět si poradit s opravami…. Když zvládneš víc – uvítáme to a povýšíš. Určitě se ozvi a řekneme si více.

( 21.6.2019 ve 12:01 ) ( Oblast: Středočeský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Pracovník úklidu Plzeń. (Poptávka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Pracovník úklidu Plzeń.
Jsme úklidová firma a pro pobočku v Plzni hledáme šikovné, pracovitě kolegy na úklidové práce. Uklízet opravdu umíme a pod našim vedením se i z Vás stane profík. Pracovat můžete na HPP nebo DPP -určitě se domluvíme. Mzda : 100/HM/1 hod. Prosím ozvěte se každý kdo chcete poctivě pracovat a brát pravidelnou mzdu. Každého našeho pracovníka si vážíme a nabízíme pomocnou ruku při zaučení .

( 21.6.2019 v 11:58 ) ( Oblast: Plzeňský kraj ) ( Detaily inzerátu )

LUXUSNÍ NABÍDKA (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu LUXUSNÍ NABÍDKA
Chceš vydělávat 5.000Kč – 15.000Kč každý den? Chceš pracovat v klidu, v perfektním a kamarádském prostředí bez nějaké buzerace či pokut? Nabízíme ti obrovskou reklamu, maximální diskrétnost vůči tvé osobě, klientelu na úrovni, garantované výdělky, ubytování v krásném a útulném prostředí, super kolektiv, kuřácké i nekuřácké prostředí, férové jednání a mnoho dalšího. Jediné co požadujeme, je věk 18+ a spolehlivost. Pokud tě naše nabídka zaujala, neváhej se nám ozvat.

Plat/mzda/odměna: 15.000,- Kč

( 19.6.2019 v 16:50 ) ( Oblast: Královehradecký kraj ) ( Detaily inzerátu )

Využijte úvěru bez konkrétního protokolu (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Využijte úvěru bez konkrétního protokolu
Dobrý den, dal jsem vám k dispozici půjčku od 5000 do 1000.000 za velmi jednoduchých podmínek všem lidem, kteří mohou splácet. Investuji i půjčky mezi jednotlivci všeho druhu. Nabízím úvěr v krátkodobém, střednědobém a dlouhodobém horizontu ve spolupráci s právníkem a cenově dostupnou splatností. Nevíme o vašem použití a naše převody jsou poskytovány bankou pro zajištění transakce. Pro všechny vaše žádosti předkládejte návrhy týkající se sazeb a splátkových plateb a budu s vaší pomocí. sarbinekavaldo25@gmail.com

Plat/mzda/odměna: 500,- Kč

( 19.6.2019 v 9:03 ) ( Oblast: Pardubický kraj ) ( Detaily inzerátu )

Přijmeme řidiče skupiny C pro přepravu tahačů v DE (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Přijmeme ihned řidiče s řidičským oprávněním skupiny „C“ k okamžitému nástupu na převoz nových a ojetých tahačů po Německu. Převáží se pouze samotný „kozel“. Přeprava nepodléhá režimu 561/2006. Minimální denní výdělek je 2500Kč/den. Pondělí-Pátek, víkendy volné!

( 18.6.2019 v 17:05 ) ( Oblast: Plzeňský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Servisní pracovník údržby Milovice (Poptávka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Servisní pracovník údržby Milovice
Do týmu hledáme kolegu na pozici „servisní pracovník údržby“. Pracovat budete v Milovicích. A co Vás čeká ? Kromě milého , vstřícného kolektivu , údržba mycích strojů, evidence strojů, trochu nám pomůžete ve skladě , někdy je třeba pomoci i s úklidem s těmito stroji, ... Co od Vás potřebujete ? ŘP. sk B, technickou zdatnost - drobné opravy, organizační schopnosti - koordinace týmu, logické myšlení.... Rádi Vám za to nabídneme : práci ve stabilní české společnosti, nákup čistících prostředků za výhodné ceny, odpovídající ohodnocení, služební telefon, stravenky, vstřícný a usměvavý kolektiv.

Plat/mzda/odměna: 27.000,- Kč

( 18.6.2019 ve 12:44 ) ( Oblast: Středočeský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Přijmeme řidiče pro transfery na letiště V. Havla v Praze (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Přijmeme řidiče pro transfery na letiště V. Havla v Praze
Přijmeme řidiče pro transfery na letiště V. Havla v Praze a hotelem v centru Prahy s řidičským průkazem sk. B a základní znalostí AJ. Jedná se o smluvní přepravu bez taxametru, nejme taxi. Máte možnost určovat si pracovní dny. Práci je možná na HPP i VPP i brigádně. Firemní automobil a zakázky zajišťujeme my. Výplata peněz denně! Denní výdělek 3.000,- až 4.000,- Kč

( 17.6.2019 v 15:41 ) ( Oblast: Hl. město Praha ) ( Detaily inzerátu )

LUXUSNÍ NABÍDKA (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu LUXUSNÍ NABÍDKA
POZOR!!! SKVĚLÁ NABÍDKA!!! 5 000 Kč – 15 000 Kč DENNĚ !!! Ahojky. Už Tě nebaví chodit do práce, kde nezazvoní telefon, pořád tě někdo buzeruje za pravidla, nebo je vás až příliš dívek na směnu? V tom případě pro tebe máme SUPER nabídku. Nabízíme Ti perfektní podmínky, které jsi doposud neměla a to: pracovní dobu si určuješ sama,obrovskou reklamu,VIP klientelu,krásné prostředí,diskrétnost,bezpečnost,kamarádské a férové jednání.Nástup je možný ihned i s ubytováním.

Plat/mzda/odměna: 15.000,- Kč

( 13.6.2019 ve 14:24 ) ( Oblast: Středočeský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Italie-sber ovoce (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Italie-sber ovoce
Hledame brigadniky na sber nektarinek a hrozna v obdobi 18.6.-30.10. v regionu Puglia,ubytovani zajisteno.

Plat/mzda/odměna: od1800eur

( 12.6.2019 v 15:15 ) ( Oblast: Zahraničí ) ( Detaily inzerátu )

Skladník / picker v zavedeném e-shopu (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Hledáme nového kolegu. Požadujeme: úplné SŠ s maturitou, pečlivost, zodpovědný přístup k práci, fyzickou zdatnost a odolnost vůči stresu. Nutný ŘP sk-B a znalost práce s počítačem (skladová evidence). Předchozí praxe v eshopu a zkušenost s programem Pohoda předností. Různorodá práce, příjemné prostředí, benefity, pracoviště Praha 7 kousek od tram. Životopisy posílejte e-mailem na prace@alfafit.cz, tel.: +420 776 470 092

( 8.6.2019 ve 12:57 ) ( Oblast: Hl. město Praha ) ( Detaily inzerátu )

Chybí Vám naplnění a radost z práce? (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Hledáte změnu? Pojďte s námi otevřít lidem anglicky mluvící svět, který jim dá nové možnosti, splní jejich sny a posune je k jejich cílům. Umíte výborně anglicky a česky? Chcete se dále vzdělávat? Stavíte se k věcem jako profesionál? Troufáte si na náročný úvodní trénink? Přidejte se k našemu skvělému týmu a staňte se lektorem angličtiny v jazykové škole LITE, která je držitelem prestižního ocenění Czech Superbrands 2017, 2018 a 2019. Nepotřebujete pedagogické vzdělání ani praxi, vše potřebné Vás naučíme. Pošlete svůj životopis ještě dnes na m.rihova@lite.cz.

( 5.6.2019 v 18:38 ) ( Oblast: Hl. město Praha ) ( Detaily inzerátu )

Malíř(ž/m) Annaberg-Buchholz/Chemnitz (Nemecko) (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Malíř(ž/m) Annaberg-Buchholz/Chemnitz (Nemecko)
Malíř(ž/m) Annaberg-Buchholz/Chemnitz (Nemecko) Pro novou pobočku zákaznické společnosti Heinrich Schmid hledáme zkušeného malíře / mistra v oblastech jako malíř/ka a sádrokarton. Vaše úkoly: - Renovace různých exteriérových fasád - činnosti v oblasti interiérového designu a renovace budov - Plánování a dohled nad staveništěm Váš profil: - Máte dokončenou odbornou přípravu jako malířka - Můžete pracovat nezávisle, pracovat v týmu, motivovat a vyznačovat vysokou mírou spolehlivosti a důvěryhodnosti. Další informace: Jedná se o přímé zprostředkování u zákazníka, pro zaměstnance nejsou žádné náklady V pripade zajmu nam zaslete vas zivotopis a datum mozneho nastupu na annaberg-buchholz@aboratis.de, nebo nas kontaktujte telefonicky nebo pres whatsapp na mob.tel. cisle: 0049 (0) 174 99092060049 a pevna linka: 0049 (0)3733-4130840 Tesime se na Vas. ABORATIS

( 4.6.2019 ve 14:24 ) ( Oblast: Zahraničí ) ( Detaily inzerátu )

odborník na sklad (ž/m) v nejbližší možné době v Olbernhau/N (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu odborník na sklad (ž/m) v nejbližší možné době v Olbernhau/N
odborník na sklad (ž/m) v nejbližší možné době v Olbernhau/Nemecko Pro naši klientskou společnost v Olbernhau hledáme odborníka na sklad v nejbližší možné době (m / w / d) Vaše úkoly: - Práce s vysokozdvižným vozíkem a bočním sloupem práce ve skladu ve výškových budovách -Warenannahme -Warenverladung - Zkontrolujte a zkontrolujte zboží -kommissionieren Váš profil: -Můžete pracovat samostatně, pracovat v týmu, motivovat a vyznačovat se vysokou mírou spolehlivosti a důvěryhodnosti - Máte licenci pro průmyslová vozidla - Jsou motivováni pracovat ve třísměnném systému V pripade zajmu nam zaslete vas zivotopis v nemcine a datum mozneho nastupu na annaberg-buchholz@aboratis.de, nebo nas kontaktujte telefonicky nebo pres whatsapp na mob.tel. cisle: 0049 (0) 174 99092060049 a pevna linka: 0049 (0)3733-4130840 Tesime se na Vas. ABORATIS

( 4.6.2019 ve 14:23 ) ( Oblast: Zahraničí ) ( Detaily inzerátu )

personál pro přípravu těsta (z/m) v Olbernhau/Nemecko (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu personál pro přípravu těsta (z/m) v Olbernhau/Nemecko
V Olbernhau hledáme ihned personál pro přípravu těsta (z/m). Vaše úkoly: - Zajištění kvality výrobků - Sledování výroby - úklidové práce Váš profil: -Máte manuální dovednosti - Jsou motivováni a připraveni pracovat ve směnách V pripade zajmu nam zaslete vas zivotopis v nemcine a datum mozneho nastupu na annaberg-buchholz@aboratis.de, nebo nas kontaktujte telefonicky nebo pres whatsapp na mob.tel. cisle: 0049 (0) 174 99092060049 a pevna linka: 0049 (0)3733-4130840 Tesime se na Vas. ABORATIS

( 4.6.2019 ve 14:19 ) ( Oblast: Zahraničí ) ( Detaily inzerátu )

garant pro dopravu (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Jako garant vám zajistím provoz vaší dopravní firmy. Osobní,nákladní,bez rozdílu kategorie. Platí pro celou EU Praxe 35 let,kontakty a spolehlivost samozřejmostí.

Plat/mzda/odměna: 100,- Kč

( 4.6.2019 ve 12:30 ) ( Oblast: Hl. město Praha ) ( Detaily inzerátu )
1 2 3 4 5 Další >>>


Pravidla ] [ Nápověda ] [ Novinky ] [ Kontakt ]

© ProfiINZERT.cz, 2006