Přeskočit navigaci
Podat inzerát ] [ Moje inzeráty ] [ Vyhledávání ] [ Mapa rubrik ] [ Kniha návątěv ]
Zobrazovat inzeráty typu [ Vąechny ] [ Nabídka ] [ Poptávka ]

O úroveň výš (Služby)

Cestování
Domácí práce
Doučování
Finance, poradenství
Hlídání dětí
IT, webdesign
Kurzy, vzdělávání, školení
Překladatelství
Přeprava, stěhování
Řemesla
Stavebnictví
Ubytování
Úklid
Zdraví
Zprostředkování
 
Ostatní


ProfiINZERT.cz > Služby > Ubytování

Ubytování

[ Podat inzerát do této rubriky ]

V této rubrice je celkem 3 inzerátů.

1


Školka v přírodě, na kterou vaše děti nezapomenou (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Školka v přírodě, na kterou vaše děti nezapomenou
Chtěli byste najít vhodné ubytování pro školy v přírodě? Chcete, aby vaše děti strávili několik skvělých dní na čerstvém vzduchu v úžasné přírodě? Tehdy je pro vás zmíněná školka v přírodě naprosto vhodném místě, kde není nouze o nové poznatky si vaše děti rozhodně zamilují. Tato škola v přírodě bude vaše ratolesti jistě bavit. V zimě na ně totiž čekají lyžařské výcviky pro děti naprosto všech kategorií a v létě zase nádherné bruslařské stezky či různé prolézačky anebo zvířecí farmy. Kromě toho na zmíněném místě najdete oslnivou kuchyni, jenž si vaše děti zamilují hned po první snídani. Zdali vás o tomto idylickém místě zajímá více, navštivte zmíněné webové stránky https://www.skola-v-prirode-top.cz/

( 23.2.2021 ve 20:52 ) ( Oblast: Liberecký kraj ) ( Detaily inzerátu )

Ubytování České Budějovice (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Ubytování České Budějovice
Ubytování České Budějovice pro služební pracovní cesty i dovolenou v Jižních Čechách. Ceny za pobyt se přibližují cenám za ubytovny v Českých Budějovicích. Penzion poskytuje kvalitní ubytovací služby a nachází se v tiché části, nedaleko centra města České Budějovice, poblíž kolejí VŠTE, pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch. Levné krátkodobé i dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích je nekuřácké, apartmány i pokoje jsou kvalitně vybaveny vlastním WC, sprchou, satelitem, plochou LCD televizí, rádiem, minibarem a připojením k Wi-Fi internetu. Ubytování v soukromí České Budějovice má ve většině pokojů k dispozici kuchyňku s mikrovlnkou. Ubytování České Budějovice si Vás dovoluje pozvat do vlastní restaurace, kde jsou podávány chutné snídaně dle vlastního výběru z šesti položek snídaňového menu. Pobyt v ubytovacím zařízení v České Budějovice Vám zpříjemní výhodná dopravní dostupnost a možnost parkování i dodávkových automobilů před penzionem, nebo na uzavíratelném parkovišti.

Cena: 400,- Kč

( 11.12.2020 v 17:23 ) ( Oblast: Jihočeský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Penzion Minor ubytování České Budějovice (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Penzion Minor ubytování České Budějovice
Penzion Minor České Budějovice nabízí levné ubytování v komfortním dvoupokojovém apartmánu a jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Ubytování České Budějovice patří mezi nejlevnější penziony ve městě a okolí a poskytuje kvalitní ubytovací služby. Penzion Minor České Budějovice má pokoje i apartmány vybaveny vlastním WC, sprchou, LCD televizí se satelitním příjmem a minibarem, v některých pokojích mají hosté k dispozici mikrovlnnou troubu, varnou konvici a nádobím. Ubytovací zařízení České Budějovice pro levnou dovolenou na Jihu Čech, i pro služební cesty a pracovní skupiny. Levné ubytování nedaleko centra města i výstaviště České Budějovice, v okolí se nachází koleje VŠTE, firmy Bosch a Budvar. Pobyt v penzionu lze využít pro levné dlouhodobé ubytování, cena se přibližuje cenám ubytovny v Českých Budějovicích. Ubytování v soukromí České Budějovice nabízí snídaně v restauraci, parkování i dodávek na uzavřeném a monitorovaném parkovišti.

Cena: 400,- Kč

( 11.12.2020 v 17:19 ) ( Oblast: Jihočeský kraj ) ( Detaily inzerátu )
1


Pravidla ] [ Nápověda ] [ Novinky ] [ Kontakt ]

© ProfiINZERT.cz, 2006