Přeskočit navigaci
Podat inzerát ] [ Moje inzeráty ] [ Vyhledávání ] [ Mapa rubrik ] [ Kniha návątěv ]
Zobrazovat inzeráty typu [ Vąechny ] [ Nabídka ] [ Poptávka ]

O úroveň výš (Služby)

Cestování
Domácí práce
Doučování
Finance, poradenství
Hlídání dětí
IT, webdesign
Kurzy, vzdělávání, školení
Překladatelství
Přeprava, stěhování
Řemesla
Stavebnictví
Ubytování
Úklid
Zdraví
Zprostředkování
 
Ostatní


ProfiINZERT.cz > Služby > Ubytování

Ubytování

[ Podat inzerát do této rubriky ]

V této rubrice je celkem 5 inzerátů.

1


Levné ubytování České Budějovice penzion (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Levné ubytování České Budějovice penzion
Levné ubytování České Budějovice penzion Minor můžete využít pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování firemních pracovních skupin za nejlepší cenu. Levný penzion České Budějovice nabízí ubytování v komfortním dvoupokojovém apartmánu pro 1–4 osoby a v pokojích jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových. Ubytování České Budějovice patří mezi penziony ve městě a okolí, pro rodiny, dovolenou, pracovní cesty a skupiny osob. Penzion Minor České Budějovice má pokoje i apartmán s vlastním WC, koupelnou, sprchou, SAT-LCD televizí, velkým přenosným ventilátorem, minibarem, ledničkou, varnou konvicí a mikrovlnkou. Ubytování v soukromí České Budějovice nabízí levný pobyt včetně snídaní a parkování osobních i dodávkových aut. Apartmán České Budějovice pro rodiny s dětmi a firemní skupiny na jednu nebo více nocí. Patříme mezi penziony nedaleko centra České Budějovice i výstaviště. Levné dlouhodobé ubytování České Budějovice poblíž obchodní zóny, koleje VŠTE a firmy Bosch.

Cena: 890,- Kč

( 13.11.2023 ve 14:45 ) ( Oblast: Jihočeský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION
Ubytování České Budějovice, levný penzion na jednu i více nocí, je vhodný pro rodiny s dětmi, služební cesty i pracovní skupiny. Penzion České Budějovice se nachází v tiché části, nedaleko výstaviště a centra města, poblíž vysokoškolské koleje VŠTE, pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch. Levné krátkodobé i dlouhodobé ubytování České Budějovice je situováno v prostorném dvoupokojovém apartmánu pro 1 - 4 osoby a v komfortních perfektně čistých jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Apartmán i pokoje jsou kvalitně vybaveny vlastním WC, sprchou, satelitem, plochou LCD televizí, rádiem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí, mikrovlnkou a připojením k Wi-Fi internetu. Ubytování v soukromí České Budějovice za nejlepší dostupné ceny si vás dovoluje pozvat do vlastní snídaňové restaurace, kde jsou podávány chutné snídaně dle vlastního výběru z šesti položek snídaňového menu. Ubytování České Budějovice vám zpříjemní možnost parkování i pro dodávky.

Cena: 890,- Kč

( 13.11.2023 ve 14:42 ) ( Oblast: Jihočeský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Penzion Minor levné ubytování České Budějovice (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Penzion Minor levné ubytování České Budějovice
Penzion Minor České Budějovice nabízí levné ubytování. Nabízí pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové a prostorný komfortně zařízený dvoupokojový apartmán pro 1 - 4 osoby. Krátkodobé či levné dlouhodobé ubytování České Budějovice nedaleko centra, výstaviště a koleje vysoké školy VŠTE, poblíž firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar. Levný penzion České Budějovice má pokoje i apartmány s vlastním WC, sprchou, LCD televizí se satelitním příjmem, minibarem, chladničkou, rychlovarnou konvicí a mikrovlnkou. Ubytování v soukromí České Budějovice vám dle přání poskytne snídani a možnost parkování i dodávkových automobilů zdarma před penzionem nebo za poplatek na uzavřeném parkovišti. Levné ubytování České Budějovice vám po předchozí dohodě umožní pobyt se psem. Patříme mezi penziony poskytující ubytování ve městě České Budějovice na jednu, nebo více nocí za nejlepší cenu. Také hotely České Budějovice jsou vhodné pro kvalitní a levné ubytování.

Cena: 890,- Kč

( 13.11.2023 ve 14:34 ) ( Oblast: Jihočeský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Ubytování Český Krumlov (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Ubytování Český Krumlov
Nabízíme ubytování v těchto lokalitách - České Budějovice - Kaplice - Český Krumlov - Dolní Dvořiště V pokojích je k dispozici wifi, lednička a smart TV, navíc se postaráme o pravidelný úklid společných prostor. Samozřejmostí je povlečení a pravidelný úklid i na pokojích. Kuchyně jsou sdílené a vybavené varnými konvicemi, mikrovlnnými troubami, moderními sklokeramickými deskami, nabízíme i možnost zapůjčení nádobí. V Českém Krumlově je výhodou jistě poloha a to, že v docházkové vzdálenosti je průmyslová a nákupní zóna cca 200m. Ceny jsou velmi příznivé od 200,-Kč (cena je uvedena bez 10% DPH). https://www.bohemiaproperty.cz/ubytovani/apartman-cesky-krumlov/ #Ubytovna, #Ubytování, #Penzion, #Dlouhodobé ubytování, #monterzimmer, #pronájem pokoje, #Hostel, #bydlení pro agentury,# bydlení pro pracující

Cena: 200,- Kč

( 2.11.2023 v 18:58 ) ( Oblast: Jihočeský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Ubytovna Kaplice (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Ubytovna Kaplice
Nabízíme ubytování v těchto lokalitách - České Budějovice - Kaplice - Český Krumlov - Dolní Dvořiště V pokojích je k dispozici wifi, lednička a smart TV, navíc se postaráme o pravidelný úklid společných prostor. Samozřejmostí je povlečení a pravidelný úklid i na pokojích. Kuchyně jsou sdílené a vybavené varnými konvicemi, mikrovlnnými troubami, moderními sklokeramickými deskami, nabízíme i možnost zapůjčení nádobí. V Kaplici je velká výhoda pro řidiče a to v podobě bezplatného parkoviště a většího množství jednolůžkových pokojů nebo pokojů s manželskou postelí. Ceny jsou velmi příznivé od 200,-Kč (cena je uvedena bez 10% DPH). https://www.bohemiaproperty.cz/ubytovani/ubytovna-kaplice/ #Ubytovna, #Ubytování, #Penzion, #Dlouhodobé ubytování, #monterzimmer, #pronájem pokoje, #Hostel, #bydlení pro agentury,# bydlení pro pracující

Cena: 200,- Kč

( 2.11.2023 ve 13:48 ) ( Oblast: Jihočeský kraj ) ( Detaily inzerátu )
1


Pravidla ] [ Nápověda ] [ Novinky ] [ Kontakt ]

© ProfiINZERT.cz, 2006