Přeskočit navigaci
Podat inzerát ] [ Moje inzeráty ] [ Vyhledávání ] [ Mapa rubrik ] [ Kniha návątěv ]
Zobrazovat inzeráty typu [ Vąechny ] [ Nabídka ] [ Poptávka ]

O úroveň výš (Služby)

Cestování
Domácí práce
Doučování
Finance, poradenství
Hlídání dětí
IT, webdesign
Kurzy, vzdělávání, školení
Překladatelství
Přeprava, stěhování
Řemesla
Stavebnictví
Ubytování
Úklid
Zdraví
Zprostředkování
 
Ostatní


ProfiINZERT.cz > Služby > Cestování

Cestování

[ Podat inzerát do této rubriky ]

V této rubrice je celkem 6 inzerátů.

1


Úvěr nabízí v české republice (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Úvěr nabízí v české republice
Prosím, kontaktujte nás pro všechny vaše finanční potřeby e-mail: weiszova.vera@seznam.cz

Cena: 10,- Kč

( 11.11.2017 ve 13:53 ) ( Oblast: Zlínský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Hotýlek hotel Minor České Budějovice (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Hotýlek hotel Minor České Budějovice
Hotýlek Hotel Minor České Budějovice se řadí mezi levné hotely a penziony, je vyhledávané levné ubytování vhodné pro pracovní cesty a dovolenou. Ubytování České Budějovice levně, hotel Minor se nachází v klidném prostředí, nedaleko centra města, za Českobudějovickým pivovarem Budvar. Ubytování České Budějovice hotel Minor akceptuje po předchozí dohodě s recepcí ubytování se psy, nebo s jinými domácími mazlíčky. Hotel Minor levné ubytování České Budějovice Vám nabídne také restauraci a uzavíratelné parkoviště uvnitř objektu, které je nepřetržitě monitorováno kamerovým systémem. Restaurace ubytování České Budějovice hotel Minor Vám nabídne Vám výborné snídaně a večeře. Hotel Minor České Budějovice se postará o Vaše pohodlné ubytování a ochotný personál Vám poskytne kvalitní profesionální služby. Hotel Minor ubytování České Budějovice lze využít jako příjemnou zastávku k výletům za pamětihodnostmi do okolních měst Český Krumlov, nebo Hluboká nad Vltavou.

Cena: 370,- Kč

( 3.11.2017 v 15:08 ) ( Oblast: Jihočeský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Carpul.eu – Česká a Slovenská spolujízda autem (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Carpul.eu – Česká  a Slovenská spolujízda autem
Máš volná místa v autě? Nabídni odvoz kamkoliv, poznej lidi a ušetři své náklady. Cestující ti zaplatí po jízdě v hotovosti. Potřebuješ někam cestovat? Najdi si levný odvoz, rezervuj ho online a dohodni se s řidičem. Registrace, přidávání inzerátů i rezervace jsou bezplatné. ===== https://carpul.eu ====== spolujízda, odvoz autem, autostop, levné cestování, sdílení jízd, hledám odvoz

( 13.10.2017 v 17:12 ) ( Oblast: Hl. město Praha ) ( Detaily inzerátu )

Zimní zájezd Ukrajina 2018 (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Zimní zájezd Ukrajina 2018
Ukrajinské Karpaty jsou pro zimní sportovní radovánky na sněhu opravdovým rájem. Vypravíme se do východní části Podkarpatské Rusi, nedaleko rumunských hranic. Zde se nachází nejvyšší hora Ukrajiny Hoverla (2061 m). Ukrajina má v této oblasti svůj největší lyžařský region. Tento zatím méně civilizovaný kraj nabízí ideální, panenské sněhové svahy pro ty, kteří rádi jezdí ve volných terénech. Mimo sjezdovky se můžete na opuštěné hřebeny vypravit i se sněžnicemi na nohách a prknem na zádech. Večery pak můžete trávit v místních krčmách, kde poznáte celou pravdu o místním kraji a jejich srdečných domorodcích. Termín 18.2. – 25.2. 2018. Více informací na internetových stránkách www.srubak.cz .

Cena: 5.600,- Kč

( 1.9.2017 v 15:21 ) ( Oblast: Zahraničí ) ( Detaily inzerátu )

Ubytování v Chorvatsku za rozumné ceny (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Ubytování v Chorvatsku za rozumné ceny
Plánujete jet do Chorvatska na dovolenou a sháníte ubytování, které bude vyhovovat vašim požadavkům? Hledáte ubytování Chorvatsko levně? Pak právě takové zajišťuje například CA Eliška. Ta na svých www stránkách http://www.dochorvatska.cz/vyber-ubytovani-chorvatsko nabízí ubytování Chorvatsko, které rozděluje do několika kategorií. Vy si tak můžete pohodlně a s přehledem vybrat právě to, které bude splňovat vaše požadavky. Chorvatsko dovolená je pořád nejen mezi Čechy velkým hitem. Zařaďte se mezi fanoušky Chorvatska i vy a vyrazte na příjemnou dovolenou s kvalitním ubytováním!

( 11.8.2017 v 9:07 ) ( Oblast: Ústecký kraj ) ( Detaily inzerátu )

Za lyžováním a snowboardingem do Francie (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Za lyžováním a snowboardingem do Francie
Přemýšlíte, kam na snowboard? Lyžování ve Francii je jasnou odpovědí. Milovníci snowboardingu už najisto přemýšlejí kam se vydat během zimy za lyžováním, aby byly jisté sněhové podmínky spojené s kvalitním servisem. Lyžování ve Francii stoprocentně naplňuje požadavky nejnáročnějších klientů. Veškeré informace naleznete na webu: https://www.frcime.cz/lyzovani-a-snowboarding/lyzovani-ve-francii?term=348

( 2.8.2017 ve 12:21 ) ( Oblast: Zlínský kraj ) ( Detaily inzerátu )
1


Pravidla ] [ Nápověda ] [ Novinky ] [ Kontakt ]

© ProfiINZERT.cz, 2006