Přeskočit navigaci
Podat inzerát ] [ Moje inzeráty ] [ Vyhledávání ] [ Mapa rubrik ] [ Kniha návątěv ]
Zobrazovat inzeráty typu [ Vąechny ] [ Nabídka ] [ Poptávka ] [ Výměna ]

O úroveň výš (Zvířata)

Akvarijní ryby
Kočky
Koně
Křečci, drobní savci
Psi
Ptactvo
Terarijní zvířata
 
Hospodářská zvířata
Ostatní zvířata
Chovatelské potřeby
Krmiva
Krytí
Ostatní


ProfiINZERT.cz > Zvířata > Psi

Psi

[ Podat inzerát do této rubriky ]

V této rubrice je celkem 102 inzerátů.

<<< Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další >>>


Velký knírač s PP (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Velký knírač s PP
Knírač - zadáme štěňata VK s PP, volní pejsci i fenky. Narození 24.5.2019. Štěňátka s výbornými předpoklady pro výcvik, sportovní kynologii, temperamentní, aktivní, s pěkným exteriérem, ale také výborný k rodině, na zahradu, super parťák do pohody i nepohody. Odběr možný koncem července 2019. Nezávazná návštěva vítána. Více info facebook: Rafanes nebo na našich stránkách...

( 9.6.2019 ve 21:57 ) ( Oblast: Kraj Vysočina ) ( Detaily inzerátu )

Prodám štěňátka maltézáčků (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Prodám štěňátka maltézáčků
Maltézáček - nabízím štěňátka maltézáčka - dvě holčičky. Jsou očkované, odčervené, naučené na granulky a připravené putovat do nových rodin. Stáří 6 týdnů. Štěňátka jsou bez PP. 6.500 Kč.

Cena: 6.500,- Kč

( 9.6.2019 ve 12:55 ) ( Oblast: Kraj Vysočina ) ( Detaily inzerátu )

Prodám štěňátka maltézáčků (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Prodám štěňátka maltézáčků
Maltézáček - nabízím štěňátka maltézáčka - dvě holčičky. Jsou očkované, odčervené, naučené na granulky a připravené putovat do nových rodin. Stáří 6 týdnů. Štěňátka jsou bez PP. 6500 Kč.

Cena: 8.000,- Kč

( 9.6.2019 v 10:38 ) ( Oblast: Kraj Vysočina ) ( Detaily inzerátu )

Rhodesian ridgeback - štěňátko s PP (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Rhodesian ridgeback - štěňátko s PP
Rhodesian ridgeback - štěňátko s PP. Chovatelská stanice Nyanza (FCI) - poslední chlapeček k odběru Baruti Scott Nyanza (nar. 28.03.2019), ze spojení Matka: Ch. Akilah Ewe Mungu, otec: MultiCh. Gunthwaite Jack Swagger. Oba rodiče jsou zdraví, bezkonfliktní, přátelské a milé povahy. Pejsek je odchován v domácím prostředí s celodenní péčí, je v kontaktu s malými dětmi a psy. Je odčerven, očkován, čipován i tetován. EU pas a výbavičku do začátků a kupní smlouvu má nachystanou.

( 8.6.2019 ve 13:26 ) ( Oblast: Jihomoravský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Německý ovčák (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Německý ovčák
Německý ovčák - štěnátka s PP, po pracovních rodičích, vlkošedá, očkována, odčervena,skvělé soc. chování, vhodná na sport. kyn., pro akt. páníčky, vážný zájem.,očkována, odčervena, kup.smlouva, RTG 0/0, DLK0/0, DM N/N, spon.0 u obou rodičů, předpokl. zdraví.

( 7.6.2019 ve 13:53 ) ( Oblast: Středočeský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Štěňata NO (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Štěňata NO
Německý ovčák - štěňata NO s PP, po pracovních rodičích. Vhodný k výcviku i do rodiny. Matka: Axa Černá mamba (RTG HD A, RTG ED(0/0) . VD 1. tř. doživotně, 5CV1/N DNA(CZ) zk- BH, ZVV1). Matka: Trixi Fihrak, otec: Coudy z údolí Úpy. Otec: Iconic Bolský kopec (V5X1/P, 1. tř. výborný, HD A (0/0), ED (0/0), DNA getested, DM N/N, zk- BH, IPO3,FPR3) . Matka: Hylda z Klidkova dvora, otec: Brad Eqidius.

( 7.6.2019 ve 12:08 ) ( Oblast: Liberecký kraj ) ( Detaily inzerátu )

Kontinentální buldok (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Kontinentální buldok
Kontinentální buldok: zadáme štěně, chovná stanice z Ajysyt, nar. 1.4.2019, matka: Bessi Margeta´s, otec: Aaron Conti Star . Bruncvík je velmi milý, kontaktní klučina. Je zvyklý na malé děti a běžný rodinný ruch. Očkován, čipován, průkaz původu psa, kupní smlouva, chovatelský servis samozřejmostí. Více na www.continentalbulldog.cz

( 7.6.2019 v 8:47 ) ( Oblast: Středočeský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Štěňata německého drátosrt. ohaře (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Štěňata německého drátosrt. ohaře
Německý ovčák. CHS: od Strkovského rybníka nabízí k prodeji štěňata NDO s PP , po lovecky vedených rodičích. Odběr konec června. Matka: Polly z Bolfáku, VD 2, ZV - I. cena, PZ-I.cena . Otec: Don vom Holstef, VN 1-BISS Puppy,výborný, 4x CAC, CACIB, Klubový výtěz 2018, 2x BOB, ZK: PZ - I. cena, memoriál MVDr. V.Soukupa (ZV-CACT) - I. cena, Mem. K. Kiewega(SZVP+LZ)-I.cena, U-ZV-III.cena, U-ZV - I. cena vítěz.zk. Planá nad Lužnicí .

( 7.6.2019 ve 4:45 ) ( Oblast: Jihočeský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Rhodésky ridgeback (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Rhodésky ridgeback
Rhodeský ridgeback. Chov. st. Arte Cassari zadá šteniatka z vynikajúceho spojenia po zdravých a mimoriadne úspešných jedincoch Otec Interšampión Addy Jonas Nyambe matka Interchampion Red hot Line Kerri Bella import Ukraina. Potomkovia po Kerri a Jonasovi z iných spojení sú niekolkonásobní sampióni viacerrých krajín. Šteňatá z tohoto vrhu budú vhodné nielen na výstavy a chov ale aj ako vynikajuci a zdravi clenovia rodiny.Obaja rodičia maju vynikajúce povahy.

( 6.6.2019 v 17:24 ) ( Oblast: Slovensko ) ( Detaily inzerátu )

Anglický bullterrier s PP bulterier (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Anglický bullterrier s PP bulterier
Anglický bullteriér. CHS Lordshine přijímá rezervace na bílé a žíhané štěňátka ze zahraničního spojení nar. 21.5. po plně zdravotně testovaných rodičích (BAER, srdce doppler, ledviny, pattela, LAD, PKD, UPC). Výborná krevní linie, matka import Maďarsko Catherine Moonflower, otec šampion Templar Rasesls Bull, výstavní předpoklady. Odběr půlka července s PP, kupní smlouvou, Europasem, testem sluchu, očkovaná, odčervená, čipovaná. Pro více info volejte. Facebook: Stepanka Lordshine.

( 6.6.2019 ve 13:51 ) ( Oblast: Karlovarský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Bearded collie (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Bearded collie
Krásná, zdravá štěňata již po 2. očkování hned k odběru. Jsou s PP po špičkových rodičích. Barva černobílá, modrobílá a tricolor! Toto nádherné plemeno chováme již přes 33 let, se vším můžeme případně poradit nebo pomoci. Štěňata jsou pravidelně odčervována, jsou načipovaná a budou prodávána s kupní smlouvou. Cena je 15 tisíc. Více fotografií najdete na http://www.vanilka.biz email: beardies@email.cz mobil: 776596600

Cena: 15.000,- Kč

( 5.6.2019 v 17:35 ) ( Oblast: Jihočeský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Krásná špiclská a německá špice Štěňata (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Krásná špiclská a německá špice Štěňata
Máme krásný vrh tří štěňátek pomeranianů, kteří hledají jejich domy navždy. Měli jen tu nejlepší péči a byli s nimi denně manipulováni a hráli. Všichni tři mají svou vlastní jedinečnou osobnost, matka a otec jsou oba milovanými členy naší rodiny, otec je rodokmen registrován a matka je registrována ckc a obě lze vidět se štěňaty. Štěňátka budou před odjezdem do svých nových domovů plně kontrolována, mikročipována a očkována. Přijmeme jen ty nejlepší domy pro naše děti. Štěňátka přijdou se štěňaty, které budou obsahovat všechny základy, které budou potřebovat. Štěňata jsou připravena odejít.

Cena: 5.000,- Kč

( 5.6.2019 v 15:23 ) ( Oblast: Liberecký kraj ) ( Detaily inzerátu )

Ruská barevná bolonka - štěňátka (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Ruská barevná bolonka - štěňátka
Ruská barevná bolonka - prodám krásná štěňátka po kvalitních rodičích. Malý, atraktivní, nenáročný psík s různobarevnou srstí. Nelíná, nemusí se stříhat. Pro svou milou a přátelskou povahu se používá v canisterapii, miluje děti a je dobrým kamarádem i starším osamělým lidem. Štěňátka jsou odchovaná v domácím prostředí a je jim zajištěna celodenní péče. Po telefonické dohodě je možná nezávazná návštěva. Cena dohodou. Více informací na tel. 606 339 363.

Cena: dohodou

( 4.6.2019 ve 21:11 ) ( Oblast: Moravskoslezský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Dogue de Bordeaux, Bordeauxska doga (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Dogue de Bordeaux, Bordeauxska doga
Bordeauxská doga - nabízíme rezervaci bordeauxské dogy s PP. Odběr štěnátek začátek červena. Vigo Baurydy-Korán (f: Heimers Honneur du Mondem: Regi Baurydy-Korán) Juniorchampion CZ . Club junior winner. Champion CZ . Club winner . Grandchampion CZ, Champion CZ , National winner, Regional winner, Class winner. Naya z Oříšku (f:Tudordogues Dirty Harry.m:Queen Elizabeth dei Dogue della Valle.

( 3.6.2019 ve 13:25 ) ( Oblast: Kraj Vysočina ) ( Detaily inzerátu )

Čivava krátko i dlouhosrstá s PP (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Čivava krátko i dlouhosrstá s PP
Čivava - ihned k odběru 2 krátkosrstí psíci medově zbarvení s bílými ponožkami a lysinkou (cena 10 a 12.000), a 3 dlouhosrsté fenky černá s pálením, krémová a červenoplavá s melírem (cena 18.000). Všechna štěňata skusy nůžkové, plný počet řezáků, bez kýlek, paspárků. Rodiče - Multišamp. Grandeur Soul Gold Saffron, matka šamp. Německa a ČR Zafira Zuzanin raj. Očkovaní, čipovaní, kupní smlouva a nadstand. výbava s sebou. Preferuji kontakt s majiteli štěňat i v budoucnu. Stálý chov. servis, pomoc.

Cena: 10.000,- Kč

( 3.6.2019 v 8:24 ) ( Oblast: Karlovarský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Německý boxer s PP (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Německý boxer s PP
Německý boxer. CHS nabízí k rezervaci kvalitní, žíhaná štěňata z opakovaného ověřeného spojení. K zadání psi i fenky. Štěňata jsou vhodná na chov, výstavy, sportovní kynologii, nebo jen jako parťák a ochránce. Předpoklad pevných a vyrovnaných povah, dobrého zdraví a kvalitního exteriéru. Kontakt pro vážné zájemce - pouze volat.

( 3.6.2019 v 6:32 ) ( Oblast: Liberecký kraj ) ( Detaily inzerátu )

Rhodesian Ridgeback (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Rhodesian Ridgeback
Rhodeský ridgeback. CHS Lowenschwanz - ponúka možnosť rezervácie šteniatka z našeho S vrhu. Šteniatka sa nar. 16.05.2019 zo spojenia CORCA x KUBI. Obaja rodičia majú vyrovnané, priateľské povahy a zdravotné testy. Výborný rodokmeň v generáciach až s troma Svet. víťazmi. Matka: Ch. Corca Habeebah of Shingamonga x Otec: Ch. Giacobbe Akono z Valdštejnských lip. Chováme Ridgebackov úspešne a zodpovedne už viac ako 17 rokov. Naše šteniatka sú vychovávané v milujúcom prostredí s rodinným zázemím.

( 2.6.2019 ve 21:14 ) ( Oblast: Slovensko ) ( Detaily inzerátu )

Bišonek Frisé - Rozvoz po celé ČR (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Bišonek Frisé - Rozvoz po celé ČR
Prodám Bišonky Frisé s PP po výborných předcích. Možný rozvoz po celé ČR a Slovensku dle dohody! Malý, 30cm, bílý, nelínající psík, vypadající jako plyšový medvídek, vhodný k dětem. Očkovaná – Odčervená – Čipovaná – Cestovní pas. Naučena na granule i čistotě. Kupní smlouva a Informace jak o štěňátko pečovat samozřejmostí. Poradím s chovem. Rodinné prostředí můžete vidět ještě před odběrem. http://www.regiafovea.estranky.cz/ , Tel: +420 774 230 674, e-mail - refovea@gmail.com

Cena: dohoda

( 1.6.2019 ve 14:27 ) ( Oblast: Zlínský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Štěňata Maďarský ohař - Vizsla (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Štěňata Maďarský ohař - Vizsla
Chovatelská stanice Gurdau zadá k odběru štěňátka Maďarských ohařů krátkosrstých. Štěňátka budou vybavena Průkazem původu a Europasem, budou naočkovaná a opakovaně odčervená, před prodejem prohlédnutá veterinářem, prodej bude podložen kupní smlouvou. Oba rodiče jsou milých a přizpůsobivých povah, oba úspěšně absolvovali výstavy, pracovní zkoušky a veterinární testy. Samozřejmostí je u nás vstřícné jednání, možnost výběru štěňátka a následný poradenský servis v oblasti výchovy a výcviku. K odběru budou štěňátka v červnu. Více informací naleznete na FB Chovatelská stanice Gurdau a na http://www.gurdau.cz.Tel: 724523277

( 30.5.2019 v 18:13 ) ( Oblast: Jihomoravský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Belgický ovčák malinois (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Belgický ovčák malinois
Belgický ovčák Malinois - Chs. nabízí volné fenky vhodné na výstavy, různé druhy sportů, i jako partáka k aktivním páníčkům očkování, čip, odčervení, chovatelský balíček. odběr červenec Otec: s.Int.Ch. Dante Inkognito Kawai Kaito - HD A, ED 0/0, SA 0, OCD neg., DNA vp, SDCA 1+2 N/N, PT91, ZZO, Int.Ch.CIE, Gr.Ch.ČR, Ch.ČMKU+SK, JCh.ČR+SK Matka: Noblesa Gemma Kwanah - HD A, ED 0/0, OCD neg., LTV 0, VA 0, DNA vp, PT99, Junior Champion CZ, BOB, Národní vítěz, res.CACIB, BOJ, CAC, CAJC

( 29.5.2019 v 17:21 ) ( Oblast: Středočeský kraj ) ( Detaily inzerátu )
<<< Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další >>>


Pravidla ] [ Nápověda ] [ Novinky ] [ Kontakt ]

© ProfiINZERT.cz, 2006