Přeskočit navigaci
Podat inzerát ] [ Moje inzeráty ] [ Vyhledávání ] [ Mapa rubrik ] [ Kniha návątěv ]
Zobrazovat inzeráty typu [ Vąechny ] [ Nabídka ] [ Poptávka ] [ Výměna ]

O úroveň výš (Zvířata)

Akvarijní ryby
Kočky
Koně
Křečci, drobní savci
Psi
Ptactvo
Terarijní zvířata
 
Hospodářská zvířata
Ostatní zvířata
Chovatelské potřeby
Krmiva
Krytí
Ostatní


ProfiINZERT.cz > Zvířata > Psi

Psi

[ Podat inzerát do této rubriky ]

V této rubrice je celkem 102 inzerátů daného typu (nabídka).

1 2 3 4 5 6 Další >>>


Briard s PP- štěně (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Briard s PP- štěně
Nabízíme štěňátka černé. Fenečku a dva pejsky. Nar. 21 04 2019. Ihned k odběru. Mají dvě očkování, čip a EU pas. Pravidelně odčervená. Oba rodiče k vidění u nás. Pocházejí s chovatelské stanice s dlouholetou tradicí. V naší malé stanici Fuzzy luck věnuje štěňátkům nepřetržitou péči. Socializujeme, jsou zvyklí na manipulaci s nimi. Na psy kočky, drůbež. Štěňata nabízíme do rodiny, kde budou součástí rodiny, která je bude milovat. Pes Bogie vhodný na výstavy a chov, ale není to podmínka. Bernadette fenka je standartní fenečka. Bonar je nádherný pes, toho nabízíme vyloženě na mazlíka. Cena Bonárka je 10 000. Všechny štěňátka jsou zdravá. Mají hezký rodokmen, předci výstavně i sportovně vedení. Návštěvy jsou u nás vítané, můžete se nezávazně přijet podívat. Více na emailu nebo telefonu. Briard je úžasné plemeno, chrání a miluje celou rodinu. Neúplatný hlídač který si umí udělat respekt přitom není útočný. Na procházce si svoje lidi hlídá. Nemá sklon k toulání.

( 24.6.2019 ve 22:33 ) ( Oblast: Zlínský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Labrador - smetanová štěnátka (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Labrador - smetanová štěnátka
Labrador CHS Poklad z Čertoryje nabízí k rezervaci smetanová štěňátka labradora s PP, pouze pejsky. Oba rodiče mají kyčle i lokty negativní, genetické testy na EIC, HNPK, CNM, prcd/PRA. Datum narození 6.6.2019 odběr koncem července. Otcem je Philipe Gérárd Blazing Diamond. Matka CH SK Action Ariette of Galgaris.Štěňátka budou čipovaná s vystaveným petpasem, průkazem původu, kupní smlouvou.

( 23.6.2019 v 15:50 ) ( Oblast: Jihomoravský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Prodám krásná štěňátka Čivavy (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Prodám krásná štěňátka Čivavy
Civava - dva veselí klučíci, odčerveni, očkováni. Odběr možný ihned. 5.000 Kč

Cena: 5.000,- Kč

( 23.6.2019 v 10:32 ) ( Oblast: Středočeský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Francouzský buldoček - štěňátka (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Francouzský buldoček - štěňátka
Francouzský buldoček - štěňátka - ahoj, jsme tři krásní psí kluci. Bráškové a sestřičky už jsou pryč a my chceme také najít milující rodinu, kam přineseme spoustu lásky a radosti. Přijeďte se na nás podívat. Jsme deset týdnů staří, pravidelně odčervováni, očkovaní. Vychovaní v bytě, lehce rozmazlení :-) 9.000 Kč.

Cena: 9.000,- Kč

( 21.6.2019 ve 23:03 ) ( Oblast: Jihočeský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Knírač malý s pp (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Knírač malý s pp
Knírač - nabízím k okamžitému odběru psa knírače malého černého s předpoklady pro chov výstavy i jako společník a kamarád . Oba rodiče možno vidět při odběru . Pejsek řádně očkovaný odčervený a čipovaný s kupní smlouvou a startovacím balíčkem krmení. Hodným a zodpovědným lidem.

( 21.6.2019 ve 21:32 ) ( Oblast: Středočeský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Rottweiler - špičková štěnata (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Rottweiler - špičková štěnata
Rottweiler. Štěně s průkazem původu . Německá linie - Tata Varus Vom Der Bleichstrasse . Vynikající německý pes. Ipo3 bh ztp HD free, ED free, jlpp free . Matka Urna Terezský Dvůr. Cena 18.000 Kč.

Cena: 18.000,- Kč

( 21.6.2019 v 15:40 ) ( Oblast: Jihočeský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Americká akita (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Americká akita. Chovatelská stanice Southern Dragon zadá štěňátka narozená 19.5.2019 v poměru 6 feneček a 1 pejsek. Matka: DAR MEDICHI HELLI DRIVE, dovezena z Ruska, HD A/A, ED 0/0, National Winner, Junior Club Winner Excellent, Junior Champion, CAJC, CAC jedinečná svým zabarvením v ČR. Otec: SEAL Z OLEXOVHO DVORA, HD A/A, ED 0/0 Excellent 1. Oba rodiče jsou vyrovnané povahy a bezkonfliktni. Štěňátka budou vhodná jak na výstavy, tak jako společník do rodiny.

( 20.6.2019 v 15:50 ) ( Oblast: Jihočeský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Coton de Tuléar (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Coton de Tuléar
Coton de Tuléar - nádherná štěnátka, otec mezinárodní šampion krásy, import z Polska, matka import z Francie. Rodiče testováni, potomci budou očipováni a oočkováni. K odběru po polovině srpna. Více info a výsledky výstav rodičů Meggie a Harryho.

( 20.6.2019 ve 14:50 ) ( Oblast: Středočeský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Velký švýcarský salašnický pes (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Velký švýcarský salašnický pes
Velký švýcarský salašnický pes - naše malá rodinná CHS from Sweet Black Bett sídlící v Karviné, nabízí k prodeji štěňátka, která jsou narozena 11.4.2019. Štěňátka jsou krásná, zdravá, socializovaná a připravena k odběru (naočkovaná, načipovaná). Možná domluva si štěňátko odebrat později (např. po dovolené). Cena od 20.000 Kč. Více informací na tel., web.

Cena: 20.000,- Kč

( 20.6.2019 ve 13:27 ) ( Oblast: Moravskoslezský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Bandog štěňata (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Bandog štěňata
Bandog - nabízím štěňata Amerického bandoga. Otec Buster The Gates of Hell, matka Harley Andante. Rodiče pracovně vedený. Při správné výchově je bandog neúplatný ochránce své rodiny a přitom velký mazel s členy rodiny. Štěňata budou k odběru od 2.7.2019, budou očkovaná a odčervená. Startovací balíček je samozřejmostí. S výchovou a výcvikem poradíme. Nezávazná návštěva vítána. Pro vážné zájemce informace na tel. Cena 15.000 Kč.

Cena: 15.000,- Kč

( 20.6.2019 ve 13:07 ) ( Oblast: Jihočeský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Maltézáček (Maltézský psík) s PP (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Maltézáček (Maltézský psík)  s PP
Maltézáček - Chov.st. Pleasure of Friendship nabízí luxusního pejska s PP, po špičkových výstavních předcích korejských krevních linií.Pejsek má nádhernou hlavičku s krátkým čumáčkem, exceletní husté osrtění a velmi hravou nebojácnou povahu. Pejsek bude očkovaný, pravidelně odčervený, zvyklý děti a domácí zvířátka. Do nového domova půjde vymazlený, v neustálém kontaktu s rodinou, kočičkou a pejskami. Bude mít průkaz původu, čip, mezinárodní pet pas, kupní smlouva samozřejmostí.

( 19.6.2019 v 17:00 ) ( Oblast: Středočeský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Irský Teriér (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Irský Teriér
Irský Teriér. Otec CH CZ,SK,H,PL. Import Španělsko. Matka CH SK. Štěňata výchova v rodině. Matka lovecky vedená. Výborné povahy pro práci i koníčky.

( 19.6.2019 v 15:44 ) ( Oblast: Jihomoravský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Štěňata Spaltbiewer york (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Štěňata Spaltbiewer york
Biewer york. Zadám štěňátka bez PP ze spojení: fenky 1,9kg spaltbiewer york a pejska biewer york 1,7kg. Jsme tři kluci a budeme k odběru 8.7.2019, zkontrolování veterinářem, očkováni, 2x odčervení a naučení na suché granulky. Máme předpoklad malého vzrůstu. Vaše návštěva u nás vítána. Cena 9.500 Kč.

Cena: 9.500,- Kč

( 19.6.2019 v 15:33 ) ( Oblast: Moravskoslezský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Pyrenejský horský pes, štěňata s PP (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Pyrenejský horský pes, štěňata s PP
Pyrenejský horský pes, Oba rodiče k vidění! Chovatelská stanice z Adršpašsko teplických skal rezervuje štěňata (tři pejsky) Pyrenejského horského psa, nar. 6. 5. 2019, k odběru začátkem prázdnin. Rodiče štěňat jsou výstavně úspěšným párem vedeným pracovně v regionu Adršpasko-teplických skal a okolí. Všechna štěňata budou mít předpoklad k výstavním úspěchům rodiče - BIS puppy, CAC, res CAC, několikanásobný Vítěz třídy, Vítěz třídy mladých... K odběru začátkem prázdnin.

( 19.6.2019 v 15:26 ) ( Oblast: Královehradecký kraj ) ( Detaily inzerátu )

Šarplaninský pastevec. pes štěňátka (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Šarplaninský pastevec. pes štěňátka
Šarplaninský pastevec. pes štěňátka - ch. st. Od Libeňské loděnice Praha 8 nabízí štěňátka s PP, Gréta, Gábbi a Gaston. Vhodná k uchovnění, jako hlídači k domu se zahradou nebo ke stádu ovcí. Do nových domovů budou kompletně vybavení, očkovaní a můžou odjet 07/2019, chov. servis samozř. Šarplaninec je zdravé přírodní nepřešl. plemeno, silný a krásný huňatý pes, inteligentní, ostražitý a spolehlivý ochranář, oddaný své rodině, mazel, vhodný k dětem. Rodiče kyčle 0/0. Více info web a FC.

( 19.6.2019 v 11:35 ) ( Oblast: Hl. město Praha ) ( Detaily inzerátu )

Flat Coated Retriever št. s PP (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Flat Coated Retriever  št. s PP
Chovatelská stanice Od Šomolky přijímá rezervace na štěňátka, která se narodí koncem června ze spojení černých rodičů s hnědou vlohou. Oba rodiče jsou výstavně úspěšní, otec import Švédsko, mají výborné zdravotní výsledky, jsou výbornými rodinnými společníky. Tituly, výstavní výsledky, foto a ostatní na www.fcr-odsomolky.wz.cz. K odběru budou po 23.8.2019. Telefon: 777 533 764 e-mail: jaroslav_berger@seznam.cz

( 19.6.2019 v 11:07 ) ( Oblast: Královehradecký kraj ) ( Detaily inzerátu )

Štěňata Maďarského ohaře (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Štěňata Maďarského ohaře
Maďarský ohař - vizsla - chovatelská stanice Celeste Bohemia zadá štěňata Maďarského ohaře krátkosrstého s PP narozená 7.6.2019. Po výborných rodičích - úspěšných na výstavách i při pracovních zkouškách. K odběru začátkem srpna.

( 18.6.2019 v 11:15 ) ( Oblast: Královehradecký kraj ) ( Detaily inzerátu )

Německý ovčák - štěňátka (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Německý ovčák - štěňátka
Nabízím fenky po pracovních rodičích, černé s minimem znaků. Vhodné pro sport i jako rodinný parťák. K odběru 1. týden v červenci.

Cena: 10.000,- Kč

( 17.6.2019 v 18:24 ) ( Oblast: Středočeský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Rhodéský ridgeback - štěnátka (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Rhodéský ridgeback - štěnátka
Rhodéský ridgeback - štěnátka, chov. stanice Kaweria hledá milující majitele pro poslední volná štěňátka - nestandartní psi po zdravých a povahově přátelských rodičích. Matka Basmah Safiya Kaweria a otec nášho vrhu je Mia Mikeno Ringerike. Štěňátka budou k odběru na začátku července, budou socializovaná, naočkována, odčervena, začipována s pet pasem a základní vvýbavičkou. Chovatelský servis samozřejmostí. V případě zájmu mě kontaktujte.

( 17.6.2019 v 15:43 ) ( Oblast: Jihomoravský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Prodám štěňátka Čivavy (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Čivava - prodám tři veselé kluky dlouhosrsté čivavy . Odběr možný od 25.6.2019 . Cena 5.000 Kč. V případě zájmu volejte kdykoliv na tel.

Cena: 5.000,- Kč

( 17.6.2019 ve 12:08 ) ( Oblast: Středočeský kraj ) ( Detaily inzerátu )
1 2 3 4 5 6 Další >>>


Pravidla ] [ Nápověda ] [ Novinky ] [ Kontakt ]

© ProfiINZERT.cz, 2006