Přeskočit navigaci
Podat inzerát ] [ Moje inzeráty ] [ Vyhledávání ] [ Mapa rubrik ] [ Kniha návątěv ]
Zobrazovat inzeráty typu [ Vąechny ] [ Nabídka ] [ Poptávka ] [ Výměna ]

O úroveň výš (Zvířata)

Akvarijní ryby
Kočky
Koně
Křečci, drobní savci
Psi
Ptactvo
Terarijní zvířata
 
Hospodářská zvířata
Ostatní zvířata
Chovatelské potřeby
Krmiva
Krytí
Ostatní


ProfiINZERT.cz > Zvířata > Psi

Psi

[ Podat inzerát do této rubriky ]

V této rubrice je celkem 43 inzerátů.

1 2 3 Další >>>


Yorkshir teriér biever (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Yorkshir teriér biever
Yorkšírský teriér - prodám překrásné štěňátko fenečku bievra s PP, čipováný, očkovaný. Jen do výborných podmínek. Odběr ihned. Praha Chodov. 26.000 Kč.

Cena: 26.000,- Kč

( 1.6.2020 ve 23:44 ) ( Oblast: Hl. město Praha ) ( Detaily inzerátu )

Hovawart - plavé štěně bez PP (Poptávka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Hovawart. Dobrý den, poptávám štěnátko Hovawarta, nejlépe plavou fenku, PP nemusí být.

( 29.5.2020 ve 12:04 ) ( Oblast: Jihomoravský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Flanderský bouvier (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Flanderský bouvier
Poslední dvě fenky s PP, plemeno ideální do rodiny, milují děti, výborní hlídači, závislí na „svých“ lidech, i jako věrný parťák k single, ochotný k práci a sportu, ochotný i zahálet, pokud je to vaší náplní, oba rodiče mají výstavy i pracovní vedení, k vidění, Mostecko. http://www.chsbouvier.cz

Cena: 10.000,- Kč

( 27.5.2020 v 18:14 ) ( Oblast: Ústecký kraj ) ( Detaily inzerátu )

K dispozici jsou krásná štěňata francouzského buldočka. (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu K dispozici jsou krásná štěňata francouzského buldočka.
K dispozici jsou krásná štěňata francouzského buldočka. Všichni mají nejkrásnější barvy včetně lila a pálení. Dělají s dětmi fantastické a hravé a pohodlné. Rádi bychom v tuto chvíli upozornili na skutečné podrobnosti. štěňata jsou zde tak velkou součástí naší malé rodiny. Pamatujte, že štěně je na celý život a má obrovskou zodpovědnost. Stříbro zdravotně testované a plně kontrolované veterinářem, mikročipované.

( 22.5.2020 ve 14:28 ) ( Oblast: Jihočeský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Prodám štěňata jezevčíků drsnosrstého (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Prodám štěňata jezevčíků drsnosrstého
Jezevčík drsnosrstý. Chovná stanice ,,z Otěšína' prodá štěňata jezevčíka drsnosrstého trpasličího/králičího s předp. pro vynikající exteriér a lovecké vlohy. S PP po lovecky vedených rodičích. Volní 2 pejsci. Matka: Eny z Otěšína zkoušky: ZV, BZH, LZ, BZ,Norování vše v 1.ceně výstavy: výborná, CAC 5x, CACIB, Český šampion. Otec: Alfréd z Plzně: Zkoušky: ZN (78), ochota 4,BZ II.c.60b, Výstavy: JCH CZ,CH CZ, 2x BOB, BOJ, 2x r.CACIB, 2x CACIB, NV, 2x BOS, 10x CAC, 2x CAJC.

( 20.5.2020 v 18:17 ) ( Oblast: Plzeňský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Německý špic střední (Poptávka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Něm. střední špic, možno i kříženec - sháním štěně, nejlépe bílé barvy s okrovými skvrnami nebo bílého.

( 11.5.2020 v 17:58 ) ( Oblast: Jihomoravský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Kolie dlouhosrstá zlatá - ke krytí (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Kolie dlouhosrstá zlatá - ke krytí
Kolie dlouhosrstá zlatá - máme psa, narozeného 10/2015 a rádi bychom mu našli pěknou fenku. Matka-Elinor z Údolí Lužnice, otec- Kenneth Noko Bohemia. Pes je uchovněn, ve výborné kondici, přátelský. Okres Semily.

( 11.5.2020 v 15:40 ) ( Oblast: Liberecký kraj ) ( Detaily inzerátu )

Koupím štěně čivavy (Poptávka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Čivava. Nabídne někdo k prodeji štěně čivavy. Rezervační poplatek respektuji.

( 11.5.2020 ve 14:37 ) ( Oblast: Hl. město Praha ) ( Detaily inzerátu )

Štěňatě rotvajlera fenka (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Štěňatě rotvajlera fenka
Prodám fenku rotvajlera narozenou 16.2 ze zdravotních důvodů, spěchá

Cena: 6.000,- Kč

( 10.5.2020 ve 14:57 ) ( Oblast: Středočeský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Štěňátka prodám (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Štěňátka prodám
Čivava - 3 kluky. Bílo čokoládový krátkosrstý,modrooký, čivavák, 3.50kg, 10 měsíců, za 3.000 Kč. Bílo-zlatý dlouhosrstý kříženeček čivava, 10 měsíců - 4kg za 2.000 Kč. Černý s pálením, krátkosrstý, 5 měsíců - kříženeček čivava, 3 kg za 2.000 Kč. Všichni jsou očkovaní, čipovaní, milí, ze zač. nedůvěřiví puberťáci. Raději na vesnici i když by si zvykli i na město.

Cena: 2.000,- Kč

( 7.5.2020 v 11:10 ) ( Oblast: Královehradecký kraj ) ( Detaily inzerátu )

Krásná štěňátka Pomeranain jsou k dispozici. (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Krásná štěňátka Pomeranain jsou k dispozici.
Krásná štěňátka Pomeranain jsou k dispozici. Krásná štěňátka z pomeranianů za dostupnou cenu. Velmi krásná, nadýchaná, přátelská a hravá. Plně registrovaná KC, plně zkontrolována veterinářem, odčervená, očkovaná a mikročipová. vychoval v našem rodinném domě a je zvyklý na householde hluk, interligentní, pohodlné s ostatními domácími mazlíčky. naše štěně je trénováno na toaletu. Kontaktujte nás pro další podrobnosti.

Cena: 7.000,- Kč

( 27.4.2020 ve 14:08 ) ( Oblast: Jihomoravský kraj ) ( Detaily inzerátu )

K dispozici jsou krásná štěňata francouzského buldočka. (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu K dispozici jsou krásná štěňata francouzského buldočka.
K dispozici jsou krásná štěňata francouzského buldočka. Všichni mají nejkrásnější barvy včetně lila a pálení. Dělají s dětmi fantastické a hravé a pohodlné. Rádi bychom v tuto chvíli upozornili na skutečné podrobnosti. štěňata jsou zde tak velkou součástí naší malé rodiny. Pamatujte, že štěně je na celý život a má obrovskou zodpovědnost. Stříbro zdravotně testované a plně kontrolované veterinářem, mikročipované.

Cena: 8000 CZK

( 27.4.2020 ve 12:02 ) ( Oblast: Liberecký kraj ) ( Detaily inzerátu )

Kavalírský král Charles Štěňata. (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Kavalírský král Charles Štěňata.
Kavalírský král Charles Štěňata. Měli nejlepší začátek v životě. Byli vychováni v mém obývacím pokoji. Jsou zvyklí na zvuky dětí a domácnosti. Zde odejdou s pohodlnou přikrývkou a informační knihou o plemeni. Štěňata byla zkontrolována a budou opět před odjezdem. Vet byl dosud odčervený, zkontroloval Vet, mikročip. Pro více informací neváhejte zavolat, poslat textem nebo e-mailem.

( 27.4.2020 v 11:51 ) ( Oblast: Středočeský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Rottweiler štěňata s pp (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Rottweiler štěňata s pp
Chovatelská stanice Shacala zadá štěňata rottweilerů ze zajímavého spojení z početného vrhu 10 štěňat / 4 + 6/ k odběru od 20.03.2020,ale možno i na velikonoční. Vrh ""T"".o.Bandito v.Eiserner Kreuz - HD 0/0,ED 0/0,JLPP N/N, výborný,rez.CACIB,CAC,JCH.ČR,rez.CAC,CAJC,zk. IPO1,BH,IPO-V,2.nísto MR RTW /o.Ch.Lennox vom Weissen Schwan -HD 0/0,ED 0/0,srdce - clear, DNA,IPO2,FH2,FPr3,BH,CH.SRN,CAC,CACIB,BOB..m.Rita vom Oberhausener Norden - HD 0/0,ED 0/0,VPG1,BH,výborná/ m. CH.Baba Jaga od Kačky - HD 1/1,ED 1/0,JLPP N/N,ZM,CH.ČR,CAC,BOS,rez.CAC,CACIB,rez.CACIB,/o. CH.Condor Terezský dvůr, HD 0/0,ED 0/0,ZM,CH.ČR,CAC..m.Atrakce Huggy od Kačky,HD 0/0,ED 0/0,JLPP N/N,ZVV1,SPr2,OB-Z,ZZO,ZM,KV,výborná,/Oba rodiče mají velké, silné kostry, předpoklad vyrovnaný ch povah a velmi pěkného exteriéru. Nezávazná návštěva v naší chov. stanici po domluvě, štěňátka budou očkovaná, odčervená, čipovaná s europasem, startovací balíček.

Cena: 4.000,- Kč

( 13.4.2020 v 7:08 ) ( Oblast: Ústecký kraj ) ( Detaily inzerátu )

Norfolk Terrier (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Norfolk Terrier
Chovateľská stanica Norfolk Terriera - „Of Maras Home“ - zadá krásne šteniatka farby červená . Otcom je Jrch. CH. Wick Bohemia Enjoy, matka je Junior šampiónka, Junior Klubová víťazka Lamonterra Isdera Commendatore. Odber od mája, po 2. očkovaní. šteniatka budú mať 2 štenacie očkovania, sú čipované, majú EU pet pas a FCI PP. Bývame v obci Častá, okres Pezinok, SR. Cena: 1000 EUR. Viac info na 00421 918 850615, Liptajova.jana@mail.t-com.sk

Cena: 26.905,- Kč

( 13.4.2020 v 6:06 ) ( Oblast: Slovensko ) ( Detaily inzerátu )

Bernský salašnícky pes (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Bernský salašnícky pes
Chovateľská stanica s 25-ročnou tradíciou chovu Bernského sal. psa berie záznamy na šteniatka po špičkových rodičoch s preukazom o pôvode s odberom od konca mája, po 2. očkovaní, po špičkových belgických psoch JrCH. CH. Qaiser van´t Stokerybos a JrCH. Du Reve Secret D Oa Riese, obaja rodičia oboch vrhov sú HD- A, ED 0/0, OCd 0/0, DNA test DM , matky obe import PL a H , CAC - Hillary Diamond Tasmanska Elitte, a 2x vitaz mlad. Venyim Gyongye Honeymoon. šteniatka budú vhodné na chov a výstavy, alebo len pre potešenie, šteniatka budú čipované, 2 x očkované, s EU pet pasom na cestovanie aj do zahraničia. Cena od EUR 800 podľa individuálnej kvality. Odber od polovice Februára. Bývame v Častej, okres Pezinok, Bratislavský kraj, SR. Viac info na Liptajova.jana@mail.t-com.sk alebo 421918 850615 Web: http://www.schweizersennenhunde.eu, anglická verzia

Cena: 21.524,- Kč

( 12.4.2020 v 15:47 ) ( Oblast: Slovensko ) ( Detaily inzerátu )

Veľký švajčiarsky salašnícky pes (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Veľký švajčiarsky salašnícky pes
Chovateľská stanica „Balihara Ranch“ FCI s 20 ročnou tradíciou chovu švajč. salaš. psov zadá šteniatka Veľkého švajčiarskeho salaš. psa po našich sučkách, šampiónkach, HD- A, ED 0/0, OCD 0/0, oči - neg. - JCH. Eberron Leonline GALA, čakateľka titulu Šampión, ktorá bola nakrytá krásnym holandským psom Multi CH. Grand CH. Karhunkierros Gaetano a tiež čakáme vrh po import UA psovi JCH. Anthey iz Knyazhegrada - syn slávneho Multi CH. European Winner a BOB 2016, European Veteran Winner 2019 Elmir Alpyiskaya Semyia , maka CH. Feebeee Sunny Lakes .. líie nepríbuzné pre SR a ČR. Cena od 750 EUR a viac podľa individuálnej kvality. Viac info a foto v e-maile Liptajova.jana@mail.t-com.sk, Tel.: 00421 918 850615 http://www.schweizersennenhunde.eu, sekcia Puppies - Greater Swiss Mountain Dogs ,anglicka verzia S novými majiteľmi sme s neustálom kontakte i v budúcnosti.

Cena: 20.178,- Kč

( 11.4.2020 v 6:00 ) ( Oblast: Slovensko ) ( Detaily inzerátu )

Entlebušský salašnícky pes (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Entlebušský salašnícky pes
Chovateľská stanica s 20 ročnou tradíciou chovu švajč. salašníckych psov, od roku 1995 - zadá šteniatka plemena Entlebucher na odber od začatku júna, po matke JCH. CH. čak. IntCH. import Ukraina, Víťazka Špeciálnej výstavy klubu, dcéra Európskeho víťaza a BOB 2016, Cruftovho víťaza a BOB 2017 IntCH. Multi CH. Fresh Energy Am Number One a IntCH. Schastie Evropa Ibarruri Passionaria, HD- A, ED 0/0, OCD 0/0, PL - neg, EU vyšetrené vo Viedni, vyhodnotené v Zurichu s výsledkom A, očné testy - neg. Otcom je 9 ročný psík stále v plnom zdraví, Belgický JrCH. Kohinoor van het Bressershof, HD- A, ED 0/0, OCD 0/0, EU vyšetrené vo Viedni, vyhodnotené v Zurichu s výsledkom B, a očné testy z r. 2019 s výsledkom negatívny. Ide o línie väčšinou nepríbuzné pre ČR a SR, u šteniatok je predpoklad výboného exteréru, povahy, ale i zdravia. Cena od EUR 750 a viac, podľa individuálnej kvality. Zároveň berieme aj záznamy na šteniatka z očakávaných neskoršich letných vrhov, taktiež po rodičoch šampiónoch, plne zdravotne vyšetrených. Viac info a foto mailom: Liptajova.jana@mail.t-com.sk, Tel 00421 918 850615. Stánka http://www.schweizersennenhunde.eu , anglická vezia

Cena: 20.178,- Kč

( 10.4.2020 v 6:17 ) ( Oblast: Slovensko ) ( Detaily inzerátu )

Jezevčík hrubosrstý trpasličí/králičí (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Jezevčík hrubosrstý trpasličí/králičí
Jezevčík hrubosrstý, trpasličí/ králičí Nabízím štěňátka výhradně s průkazem původu čipované s petpassportem, odčervené a očkované, velmi kontaktních povah. Odchovány v láskyplném domácím prostředí. Štěňátka s potenciálem pro chov a výstavy nebo jako milý společník. K odběru koncem března 2020. Jezevčík je malý roztomilý psík. Rodiče výstavně velice úspěšní. Na vyžádání zašlu aktuální foto.

( 20.3.2020 v 16:48 ) ( Oblast: Hl. město Praha ) ( Detaily inzerátu )

Brazilská Fila, štěňata s PP (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Brazilská Fila, štěňata s PP
Nabízíme k prodeji štěňata s PP s odběrem 03/2020. Barva zlatá a plavá. Výborné výstavní předpoklady po rodičích. Předpoklad vyvážených povah. Matka: Český šampion DUFFY Skuhrovský Hrádek DKK 0/0,DLK 0/0 X Otec: Český junior šampion MARTIN Perolas de Blue Lagoon, DKK 0/0,DLK 0/0. Štěňata budou výborně socializovaná. www.brazilska-fila.eu

( 5.3.2020 v 17:16 ) ( Oblast: Kraj Vysočina ) ( Detaily inzerátu )
1 2 3 Další >>>


Pravidla ] [ Nápověda ] [ Novinky ] [ Kontakt ]

© ProfiINZERT.cz, 2006