Přeskočit navigaci
Podat inzerát ] [ Moje inzeráty ] [ Vyhledávání ] [ Mapa rubrik ] [ Kniha návątěv ]
Zobrazovat inzeráty typu [ Vąechny ] [ Nabídka ] [ Poptávka ] [ Výměna ]

O úroveň výš (Zvířata)

Akvarijní ryby
Kočky
Koně
Křečci, drobní savci
Psi
Ptactvo
Terarijní zvířata
 
Hospodářská zvířata
Ostatní zvířata
Chovatelské potřeby
Krmiva
Krytí
Ostatní


ProfiINZERT.cz > Zvířata > Psi

Psi

[ Podat inzerát do této rubriky ]

V této rubrice je celkem 80 inzerátů.

1 2 3 4 Další >>>


Jorkšírský teriér (Poptávka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Yorkšírský teriér. Sháním fenku yorkšírského teriéra, světlou stříbrnou, možno i bez PP, váha kolem 3-4 kg, cena nerozhoduje, do dobrých rukou, možno-li zašlete foto na email

( 26.2.2020 v 17:52 ) ( Oblast: Pardubický kraj ) ( Detaily inzerátu )

Americký stafordský terier (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Americký stafordský terier
Americký stafordšírský teriér - prodám holky a kluky bez pp, očkované, čipované, samostatné,jsou k odběru, jen volat. Rodiče máme. Cena černé za 8.000 Kč, modré za 10.000 Kč. Foto 2 a 3 jsou holky, ostatní kluci.

Cena: 8.000,- Kč

( 26.2.2020 v 15:08 ) ( Oblast: Královehradecký kraj ) ( Detaily inzerátu )

Slovenský čuvač - štěňátka (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Slovenský čuvač - štěňátka
Zadáme štěňátka slovenkého čuvače - vrh -K- z dlouho plánovaného a očekávaného krytí. Rodiči se stanou Isabella Katčina zahrada DKK A/A a Amigo z Brandýského dvora DKK B/A (Interšampion,Český junior šampion, Slovenský šampion krásy). Oba rodiče jsou krásnými představiteli svého plemene a jejich rodokmen je plný předků, kteří významným způsobem zasáhli do chovu slovenského čuvače. Předpokládaný termín narození štěňátek březen/2020 a odchod štěňátek z domova nejdříve v 8 týdnech. Vrh bude odchován pod CHS Katčina zahrada. V případě vašeho zájmu nebo rezervace nás můžete nezávazně kontaktovat. Gabriela Babická, Tel.: +420 604 201 651 email: gabriela.babicka@gmail.com Cena: 15000,-Kč

Cena: 15.000,- Kč

( 26.2.2020 ve 14:37 ) ( Oblast: Středočeský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Rhodéský Ridgeback (Poptávka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Rhodéský Ridgeback. Sháním štěně (fenku) bez PP. Možno i do stáří 1 rok. Bude to rodinný mazlíček. Nejsme začátečníci, pejska velkého plemene jsme již měli. Za nabídky děkuji. Kontakt: kocourkovasylva@gmail.cz

( 25.2.2020 v 10:31 ) ( Oblast: Jihomoravský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Velký švýcarský salašnický pes (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Velký švýcarský salašnický pes
Velký švýcarský salašnický pes - nabízíme krásná štěňata s PP, odběr od 7. března 2020.

( 24.2.2020 ve 13:16 ) ( Oblast: Jihomoravský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Československývlčák s PP - rezervace (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Československývlčák s PP - rezervace
Československý vlčák. Přijímáme rezervace na plánované vrhy léto 2020. Rodiče DKK 0/0, DKL 0/0, DNA profil, DM N/N, matky negativní mycoplazma. Štěňata odchováváme doma společně se smečkou dospělých psů a dětí. Výstavní i pracovní předpoklady, kvalitní srst, světlé oko. Čip, europas, smlouva, chovatelský servis - rádi poradíme, pomůžeme. Foto budoucích matek .

( 21.2.2020 v 11:19 ) ( Oblast: Liberecký kraj ) ( Detaily inzerátu )

Prodáme štěňata - fenky NO s PP (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Prodáme štěňata - fenky NO s PP
Německý ovčák - ch. s. ze Šumavské stráže z více jak 40letou tradicí prodá prodá krásná štěňata - fenky s PP po vynikajících rodičích. Fenky jsou odčervené, očkované, čipované a připravené k odběru. Při odběru budou fenky vybaveny kupní smlouvou, startovacím chov. balíčkem a po celý život štěněte jsme připraveni pomoci radou při jakémkoli problému. Odběr možný ihned nebo po dohodě.

( 20.2.2020 v 17:19 ) ( Oblast: Hl. město Praha ) ( Detaily inzerátu )

Moskevský strážní pes (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Moskevský strážní pes
Moskevský strážní pes - k dispozici štěnátka s PP narozená 5.1.2020 jsou 3 krát odčervená. 1 krát očkovaná a čipovaná. Štěnátka Jsou zvyklá na děti a jiná zvířátka. Matka i otec jsou vyrovnané povahy. Ideální hlídač rodiny. Matka: Gaša Nagajka, otec: Casper Věrný strážce. Rezervace, návštěva možná, informace o chovu samozřejmostí, štěnata budou vypravena do svých nových domovů balíčky od sponzora JK Animals. Pro více informací, fotek, videí pište volejte.

( 20.2.2020 v 10:42 ) ( Oblast: Královehradecký kraj ) ( Detaily inzerátu )

Rhodesian Ridgeback (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Rhodesian Ridgeback
Rhodesian Ridgeback. Chovatelská stanica Monami dog ponúka voln šteniatka po úspěšných a povahovo velmi vyrovnaných jedincoch. Mám volné posledné dve štandardné fenky s predpokladom výstav, či chovu v budúcnosti.

( 18.2.2020 v 15:31 ) ( Oblast: Slovensko ) ( Detaily inzerátu )

Čokoládový labrador (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Čokoládový labrador
Prodám šť. tmavě čokoládových labradorů s PP po výborných rodičích. Otec : Manchester Defino ( Riči ). Matka : JCH Terry od Tří jasanů . Nezávazná návštěva vítána . Odběr po 10.2.2020. Tel.: +420 605 956 921 , http://www.odtrijasanu.cz

( 17.2.2020 v 17:14 ) ( Oblast: Královehradecký kraj ) ( Detaily inzerátu )

Štěně knírače středního pepř a sůl (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Štěně knírače středního pepř a sůl
Chovatelská stanice rodinného typu prodá nádherné, zdravé štěně knírače středního pepř a sůl s průkazem původu (FCI), očkované, čipované, s Pet passportem. Oba rodiče mají zdravotní testy, výstavě velmi úspěšní, skvělí rodinní psi s přátelskou povahou. Štěně vyrůstá v rodině s výběhem na zahradě, zvyklé na dětské ručičky i běžný chod domácnosti, velmi čistotné. Výborní rodinní psi, společníci i hlídači, veselí kamarádi pro sport, procházky i výstavy. Odběr možný ihned. Cena dohodou. Podrobnosti na tel. +420603534353, emailem: marcela.meisnerova@seznam.cz.

Cena: 41.301,- Kč

( 17.2.2020 v 10:19 ) ( Oblast: Ústecký kraj ) ( Detaily inzerátu )

Tibetská doga - štěňátka s PP (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Tibetská doga - štěňátka s PP
Tibetská doga. Zadáme štěňátka Tibetské dogy po výborných, zdravých a exteriérově krásných rodičích. Štěňátka jsou již k odběru! Rodiče mají přátelskou povahu, pyšní se mnoha tituly z téměř celé Evropy. Barvy štěňat jsou černá s pálením a zlatá. Nezávazná návštěva je vždy vítána, přijeďte se podívat osobně na naší smečku. Klademe velký důraz na socializaci. Chovu Tibetských dog se věnujeme 23 let. Kontaktujte nás telefonicky nebo prostřednictvím emailu:

( 17.2.2020 v 9:01 ) ( Oblast: Středočeský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Labrador s PP (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Labrador - čokoládová a černá štěňátka - máme ještě volné 3 tmavě čokoládové a 2 černé pejsky labradorského retrievera s PP, štěňátka se narodila 4.2.2020 a k odběru budou od 29.3.2020. Štěňátka mají po rodičích předpoklad výborného zdraví, skvělé labradoří povahy, budou odčervena, očipována, socializována, zvyklá na děti i další pejsky. Nezávazná návštěva vítána. Pro více informací volejte!

( 16.2.2020 ve 22:18 ) ( Oblast: Středočeský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Něm.Box.št. s PP,Chov.Impressia-Box (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Něm.Box.št. s PP,Chov.Impressia-Box
Něm. boxer - štěňátka s PP zadá chov. stanice Impressia-Box, již k odběru, čip,europas,vakcinace, zápis ČKS, rodokmen, seriozní zájemci na tel.

( 15.2.2020 ve 22:00 ) ( Oblast: Jihomoravský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Curly Coated Retriever štěně pejsek s PP (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Curly Coated Retriever štěně pejsek s PP
Curly Coated Retriever. Téměř čtyřměsíční pejsek "Benroy Caladans" hledá nové páníky. Je již plně naočkovaný, odčervený a čipovaný. Ideální rodinný pes k dětem, na práci i na výstavy. Na chov vhodný jen podmíněně, proto pouze za symbolickou cenu !! Oba rodiče nulové dysplazie, multichampioni. Cena 7.000 Kč.

Cena: 7.000,- Kč

( 13.2.2020 v 9:54 ) ( Oblast: Pardubický kraj ) ( Detaily inzerátu )

Německý ovčák s PP - výběrový chov (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Německý ovčák s PP - výběrový chov
Německý ovčák - přijímáme rezervace na štěňátka z pracovního spojení. U štěňátek je předpoklad velmi vyrovnaných povah, pevného zdraví a pěkného exteriéru. Budou vhodná pro všestranný výcvik, služební výcvik , ale i jako báječní společníci do rodin. Odběr štěňátek bude na konci února. Pro více informací volejte na tel. nebo na webu www.ibarexcellent.cz

( 13.2.2020 v 5:49 ) ( Oblast: Liberecký kraj ) ( Detaily inzerátu )

Rhodesian Ridgeback (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Rhodesian Ridgeback
Rhodeský ridgeback. CHS Kentani prijímá rezervácie na niektoré šťeniatka narodených 19.01.2020. Matka: Follow my heart by Luanda, C.I.B. - je nielen úspešná na výstavách, ale v prvom rade vynikajúcej povahy s troškou temperamentu. Otec: Addy Jonas Nyambe - C.I.B. ktorý je veľmi úspešný na výstavách, ale v prvom rade je veľmi kľudnej, vyrovnanej a priateľskej povahy. Šteniatka sú zdravé, s výstavnými a prac. predpokl. K odberu koncom marca. Ponúkame chovateľsky, výstavný a poradenský servis.

( 12.2.2020 v 16:08 ) ( Oblast: Slovensko ) ( Detaily inzerátu )

Štěňátko hovawarta s PP (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Štěňátko hovawarta s PP
Hovawart - nabízím krásného, plavého pejska ihned k odběru, stáří 8 týdnů. Očkovaný, odčervený. Otec Cartouche Elibuky -Ch ČR,SR, složené zkoušky z výkonu. Matka Goldie Srebrené pole též výborná. Rodiče mají vyrovnanou povahu snadno ovladatelní.

( 11.2.2020 ve 21:30 ) ( Oblast: Moravskoslezský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Americký kokršpaněl (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Americký kokršpaněl
Americký kokršpaněl - zlatobílý psík s PP, vhodný na chov, výstavy nebo jen jako luxusní společník, 3x očkovaný, odčervený, s čipem a pasem, ihned k odběru. Cena 10.000 Kč.

Cena: 10.000,- Kč

( 11.2.2020 v 19:54 ) ( Oblast: Ústecký kraj ) ( Detaily inzerátu )

Německý ovčák (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Německý ovčák
Prodám celočerné štěně Německého ovčáka s PP, otec: Xandor Manepo Ideál (ZM, ZVV1, BH, IPO3, FPr2), matka: Gebby MI9 (ZVV1, BH), štěňata jsou velice temperamentní a vyrovnaná. V rodokmenu mnoho sportovně úspěšných předků, vhodné na výcvik i k dětem. Štěňata jsou odcěrvená, očkovaná, čipovaná. Odběr možný ihned.

( 8.2.2020 v 6:06 ) ( Oblast: Jihomoravský kraj ) ( Detaily inzerátu )
1 2 3 4 Další >>>


Pravidla ] [ Nápověda ] [ Novinky ] [ Kontakt ]

© ProfiINZERT.cz, 2006