Přeskočit navigaci
Podat inzerát ] [ Moje inzeráty ] [ Vyhledávání ] [ Mapa rubrik ] [ Kniha návątěv ]
Zobrazovat inzeráty typu [ Vąechny ] [ Nabídka ] [ Poptávka ] [ Výměna ]

O úroveň výš (Ostatní)

Galanterie
Hobby
Hodinky, šperky
Oblečení
Obuv
Rostliny
Sběratelství
Sklo, keramika
Starožitnosti
Umění
Vstupenky
Zdraví a krása
 
Ostatní


ProfiINZERT.cz > Ostatní > Hodinky, šperky

Hodinky, šperky

[ Podat inzerát do této rubriky ]

V této rubrice je celkem 20 inzerátů.

1


Náušnice zo žltého zlata od KORAI (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Náušnice zo žltého zlata od KORAI
Široká ponuka náušníc zo 14 karátového žltého zlata za bezkonkurenčné ceny v e-shope KORAI. Jednoduché menšie, bezkameňové náušnice, alebo výrazné visiace, či náušnice kruhy, zlaté náušnice zdobené zirkónmi rôznych tvarov a vzorov, zlaté kruhy náušnice rôznych veľkostí, hladké aj vzorované, ale aj množstvo visiacich náušníc, spomedzi ktorých si určite vyberiete aj Vy. Navštívte internetové zlatníctvo KORAI a zaručene si vyberiete. E-shop KORAI Vaše internetové zlatníctvo ponúka zlato. Internetové zlatníctvo KORAI. Online šperky KORAI. Online zlatníctvo KORAI.

( 16.4.2018 v 11:02 ) ( Oblast: Hl. město Praha ) ( Detaily inzerátu )

Prívesky z bieleho zlata od KORAI (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Prívesky z bieleho zlata od KORAI
Nádherné prívesky zo 14 karátového bieleho zlata za bezkonkurenčné ceny nájdete v našom internetovom obchode so šperkami Korai. Srdiečka, krížiky, platničky, kameňové prívesky, prívesky s náboženskými motívmi a mnohé iné nájdete v našom internetovom obchode so šperkami Korai. Navštívte e-shop Korai a zaručene si vyberiete. Internetové zlatníctvo Korai. Online šperky Korai. E - shop Korai Vaše internetové zlatníctvo ponúka zlato. Internetové zlatníctvo Korai. Online šperky Korai, zlato, zlaté šperky. Online zlatníctvo Korai. E-shop Korai šperky. Online šperky Korai.

( 3.4.2018 v 9:33 ) ( Oblast: Slovensko ) ( Detaily inzerátu )

Srdce s klíčkem stříbro (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Srdce s klíčkem stříbro
Prodávám stylový, úplně nový stříbrný náhrdelník s propojeným srdcem a klíčkem. Vyrobeno ze stříbra jakosti 925/1000 s povrchovou úpravou rhodium. V nabídce na Marre. V případě zájmu o koupi nebo dotazů mi volejte na uvedené telefonní číslo.

Cena: 699,- Kč

( 1.4.2018 ve 14:05 ) ( Oblast: Královehradecký kraj ) ( Detaily inzerátu )

Náušnice stříbrné kroužky se zirkony (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Náušnice stříbrné kroužky se zirkony
Prodám ještě nenošené, nové krásné stříbrné náušnice. Velice zajímavý a atraktivní tvar. Náušnice jsou zdobené z přední strany čtyřmi řadami čirých mikrozirkonů. Jsou vyrobeny ze stříbra s jakostním označením 925/1000 s povrchovou úpravou rhodium.V nabídce na Marre. Nepoužité! V případě zájmu o koupi nebo dotazů mi volejte na uvedené telefonní číslo.

Cena: 589,- Kč

( 29.3.2018 ve 14:22 ) ( Oblast: Královehradecký kraj ) ( Detaily inzerátu )

Stříbrný přívěsek SAXOFON (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Stříbrný přívěsek SAXOFON
Prodávám stříbrný přívěsek ve tvaru saxofonu. Materiál je stříbro ryzosti 925/1000. Velikost 28mm. V nabídce na marre. Nepoužité! V případě zájmu o koupi nebo dotazů mi volejte na uvedené telefonní číslo.

Cena: 386,- Kč

( 21.3.2018 v 10:39 ) ( Oblast: Královehradecký kraj ) ( Detaily inzerátu )

Náhrdelník stříbro perla v mušli (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Náhrdelník stříbro perla v mušli
Krásný a velice zajímavý náhrdelník. Řetízek má délku 45cm a má hranatý tvar. Přívěsek ve tvaru lastury s perlou. Z vrchní strany je mušle osázena čirými mikrozirkony. Šperk je vyroben ze stříbra s jakostním označením 925/1000 s povrchovou úpravou rhodium. Rozměr přívěsku je 14 x 14 mm, rozměr perly 9-10 mm , šíře řetízku je 1 mm a hmotnost 7 g.  V nabídce na marre. Nepoužité! V případě zájmu o koupi nebo dotazů mi volejte na uvedené telefonní číslo. 

Cena: 808,- Kč

( 20.3.2018 ve 13:15 ) ( Oblast: Královehradecký kraj ) ( Detaily inzerátu )

Stříbrný náhrdelník tvar srdce s klíčkem (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Stříbrný náhrdelník tvar srdce s klíčkem
Nabízím nový, designový stříbrný náhrdelník ozdobený propojeným srdcem s klíčkem. Vyrobeno ze stříbra jakosti 925/1000 s povrchovou úpravou rhodium. V nabídce na marre. V případě zájmu o koupi nebo dotazů mi volejte na uvedené telefonní číslo.

Cena: 699,- Kč

( 20.3.2018 v 10:53 ) ( Oblast: Královehradecký kraj ) ( Detaily inzerátu )

Stříbrné náušnice kroužky se zirkony (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Stříbrné náušnice kroužky se zirkony
Nabízím k prodeji zcela nové, krásné stylové stříbrné náušnice. Neobvyklý tvar. Náušnice jsou zdobené z přední strany čtyřmi řadami čirých mikrozirkonů. Jsou vyrobeny ze stříbra s jakostním označením 925/1000 s povrchovou úpravou rhodium.V nabídce na Marre. Nepoužité! V případě zájmu o koupi nebo dotazů mi volejte na uvedené telefonní číslo.

Cena: 589,- Kč

( 12.3.2018 v 10:02 ) ( Oblast: Královehradecký kraj ) ( Detaily inzerátu )

Set přívěsek fonendoskop z řetízkem (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Set přívěsek fonendoskop z řetízkem
Nabízím nenošený, zcela nový originální přívěsek s řetízkem ve tvaru fonendoskopu. Řetízek 60cm. Materiálem je chirurgická ocel. Originální tvar přívěsku.  V nabídce na marre. Nepoužité! V případě zájmu o koupi nebo dotazů mi volejte na uvedené telefonní číslo.

Cena: 529,- Kč

( 9.3.2018 v 17:21 ) ( Oblast: Královehradecký kraj ) ( Detaily inzerátu )

Stříbrný náhrdelník perla v mušli (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Stříbrný náhrdelník perla v mušli
Stříbrný náhrdelník s  řetízkem hranatého tvaru s přívěskem lastury s perlou. Z vrchní strany je mušle osázena čirými mikrozirkony. Šperk je vyroben ze stříbra s jakostním označením 925/1000 s povrchovou úpravou rhodium. Rozměr přívěsku je 14 x 14 mm, rozměr perly 9-10 mm, délka řetízku 45 cm , šíře řetízku je 1 mm a hmotnost 7 g V nabídce na marre. Nepoužité! V případě zájmu o koupi nebo dotazů mi volejte na uvedené telefonní číslo. 

Cena: 808,- Kč

( 3.3.2018 ve 13:45 ) ( Oblast: Královehradecký kraj ) ( Detaily inzerátu )

Dvojitý ocelový náramek nekonečno (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Dvojitý ocelový náramek nekonečno
Jemný zajímavý náramek z chirurgické oceli. Lesklá povrchová úprava. Náramek je tvořený dvojitým jemným řetízkem, který svírá ležatou osmičku symbol nekonečno. Délka náramku 19 cm. Rozměr nekonečna 20 x 8 mm V nabídce na marre. Nové! V případě zájmu o koupi nebo dotazů mi volejte na uvedené telefonní číslo.

Cena: 429,- Kč

( 26.2.2018 ve 14:49 ) ( Oblast: Královehradecký kraj ) ( Detaily inzerátu )

Vojenské známky se zirkonem (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Vojenské známky se zirkonem
Nabízím originální provedení vojenských známek se zirkonem jako atraktivní přívěšek na krk.  Materiálem je chirurgická ocel. Jedná se o nový přívěsek, nikdy nenošený.  Mohu zajistit i rytí dle Vašeho požadavku za příplatek. V nabídce na marre. Nepoužité! V případě zájmu o koupi nebo dotazů mi volejte na uvedené telefonní číslo. 

Cena: 399,- Kč

( 24.2.2018 v 18:34 ) ( Oblast: Královehradecký kraj ) ( Detaily inzerátu )

Náramky z bieleho zlata KORAI (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Náramky z bieleho zlata KORAI
Náramky z bieleho zlata v internetovom zlatníctve KORAI. Dámske a pánske náramky najvyššej kvality zo 14 karátového bieleho zlata v rôznych dĺžok, vzoroch a šírkach za bezkonkurenčné ceny nájdete v internetovom obchode so šperkami KORAI. Navštívte e-shop KORAI a zaručene si vyberiete. Internetové zlatníctvo KORAI. Online šperky KORAI. E - shop KORAI Vaše internetové zlatníctvo ponúka zlato. Internetové zlatníctvo KORAI. Online šperky KORAI, zlato, zlaté šperky. Online zlatníctvo KORAI. E-shop KORAI šperky. Online šperky KORAI.

( 23.2.2018 v 11:15 ) ( Oblast: Slovensko ) ( Detaily inzerátu )

Stříbrný náhrdelník pro milovníky hudby (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Stříbrný náhrdelník pro milovníky hudby
Nabízím nový, originální náhrdelník ze stříbra s přívěskem houslového klíče. Jemný stříbrný řetízek hranatého tvaru. Krásný dárek pro všechny hudebníky a milovníky hudby. Rozměr přívěsku bez očka je 27 x 12 mm. Řetízek je dlouhý 45cm. V nabídce na marre. Nové! V případě zájmu o koupi nebo dotazů mi volejte na uvedené telefonní číslo.

Cena: 749,- Kč

( 15.2.2018 v 18:14 ) ( Oblast: Královehradecký kraj ) ( Detaily inzerátu )

Retiazky z bieleho zlata KORAI (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Retiazky z bieleho zlata KORAI
V ponuke internetového obchodu so šperkami KORAI nájdete krásne dámske a pánske retiazky zo 14 karátového bieleho zlata za bezkonkurenčné ceny. Retiazky z bieleho zlata ponúkame v rôznych dĺžok, vzoroch a šírkach. Navštívte e - shop KORAI a zaručene si vyberiete. Internetové zlatníctvo KORAI. Online šperky KORAI. E - shop KORAI Vaše internetové zlatníctvo ponúka zlato. Internetové zlatníctvo KORAI. Online šperky KORAI, zlato, zlaté šperky. Online zlatníctvo KORAI. E - shop KORAI šperky. Online šperky KORAI.

( 13.2.2018 v 10:10 ) ( Oblast: Slovensko ) ( Detaily inzerátu )

Stříbrný náhrdelník srdce v srdci (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Stříbrný náhrdelník srdce v srdci
Stříbrný náhrdelník jednoduchý stříbrný řetízek s přívěskem srdce. Srdíčko má uvnitř zirkon purpurové barvy ve tvaru srdce. Srdce je v horní části zdobeno čirými zirkonky. Šperk je vyroben ze stříbra s jakostním označením 925/1000 s povrchovou úpravou rhodium. Řetízek 45cm.  V nabídce na marre. Nepoužité! V případě zájmu o koupi nebo dotazů mi volejte na uvedené telefonní číslo.

Cena: 1.035,- Kč

( 11.2.2018 v 15:24 ) ( Oblast: Královehradecký kraj ) ( Detaily inzerátu )

Přívěsek srdce s klíčkem a řetízek (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Přívěsek srdce s klíčkem a řetízek
Prodám nový stylový náhrdelník ze stříbra, zdobený propojeným srdíčkem a klíčkem. Náhrdelník je vyroben ze stříbra jakosti 925/1000 s povrchovou úpravou rhodium. V nabídce na marre. Nepoužité! V případě zájmu o koupi nebo dotazů mi volejte na uvedené telefonní číslo.

Cena: 699,- Kč

( 10.2.2018 v 15:05 ) ( Oblast: Královehradecký kraj ) ( Detaily inzerátu )

Šperky na míru (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Šperky na míru
Snubní prsteny, řetízky, náramky, naušnice, přívěsky vyrobíme i z bílého, růžového nebo kombinovaného 14K zlata. Navštivte náš internetový obchod a využijte slevový kupon na nákup s 5% slevou do 31.3.2018. Sleva platí i na nákup zboží v akci ! Kupon: 5%do31032018 Web: www.klenotyzlatesperky.cz

( 9.2.2018 ve 14:37 ) ( Oblast: Hl. město Praha ) ( Detaily inzerátu )

Vojenské známky se zirkonem přívěsek (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Vojenské známky se zirkonem přívěsek
Stylový přívěsek z chirurgické oceli se zirkonem. Známky jsou vyrobeny z chirurgické oceli s jakostním označením 316L. V nabídce na marre. Po telefonické dohodě zajistím i případně rytí do destiček podle Vašeho požadavku. Nepoužité! V případě zájmu o koupi nebo dotazů mi volejte na uvedené telefonní číslo.

Cena: 399,- Kč

( 6.2.2018 ve 13:31 ) ( Oblast: Královehradecký kraj ) ( Detaily inzerátu )

Eshop Vivantis - nabídka (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Eshop Vivantis - nabídka
Už více než 17 let je Vivantis mezi jedničkami na trhu a snaží se dělat maximum pro to, abyste jste se k nim často a rádi vraceli.. Společnost VIVANTIS se zabývá především prodejem parfémů, hodinek, šperků, módy a produktů pro zdraví, krásu a životní styl. Kompletní nabídku najdete na našich stránkách. Více informací v odkazu http://tracking.espoluprace.cz/aff_c?offer_id=663&aff_id=19707&file_id=18242

( 5.1.2018 v 10:18 ) ( Oblast: Moravskoslezský kraj ) ( Detaily inzerátu )
1


Pravidla ] [ Nápověda ] [ Novinky ] [ Kontakt ]

© ProfiINZERT.cz, 2006