Přeskočit navigaci
Podat inzerát ] [ Moje inzeráty ] [ Vyhledávání ] [ Mapa rubrik ] [ Kniha návštěv ]
Zobrazovat inzeráty typu [ Všechny ] [ Nabídka ] [ Poptávka ] [ Výměna ]

O úroveň výš (Auto-moto)

Osobní automobily
- Alfa romeo
- Audi
- BMW
- Citroën
- Daewoo
- Fiat
- Ford
- Honda
- Hyundai
- Mazda
- Mercedes Benz
- Mitsubishi
- Nissan
- Opel
- Peugeot
- Renault
- Seat
- Subaru
- Škoda
- Tatra
- Toyota
- Volkswagen
- Volvo
 
- Ostatní značky
- Bez dokladů, STK
- Havarovaná vozidla
- Náhradní díly
 
Motocykly
Užitková vozidla
Přívěsy
Tuning
Kola, pneu


ProfiINZERT.cz > Auto-moto > Osobní automobily

Osobní automobily

Bezplatná inzerce osobních automobilů - Nabídka

[ Vypsat podkategorie rubriky Auto-moto - Osobní automobily ]

V této rubrice je celkem 54 inzerátů daného typu (nabídka).

1 2 3 Další >>>


Alena Pěnčíková (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Prodám, nebo přenechám úvěr na osobní automobil HYUNDAI GETZ. Rok výroby 2004, stříbrná metalíza, pětidvéřový, objem 1,3, nízká spotřeba, po technické kontrole, druhý majitel. Při převzetí úvěru - měsíční splátky 2 460,- Kč po dobu 46 měsíců. Při prodeji cena 70 000,- Kč. V ceně zimní pneumatiky. V případě zájmu volejte 732 711 547 nebo 731 899 872

Cena: 70.000,- Kč

( 16.5.2012 ve 20:12 ) ( Oblast: Královehradecký kraj ) ( Detaily inzerátu )

Opel Corsa (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Opel Corsa
| Prodám Opel Corsa 1,2. Rok výroby 1996, do provozu 30.12.1996. Dovoz ze SRN v roce 2002. Registrace v ČR 31.10.2002. 2. majitel. Rezerva, letní, zimní pneu + kola.... Najeto 117.000km.

Cena: 11.000,- Kč

( 23.4.2012 v 18:09 ) ( Oblast: Plzeňský kraj ) ( Detaily inzerátu )

LEASING I MEZI OSOBAMI I S 0% AKONTACÍ (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu LEASING I MEZI OSOBAMI I S 0% AKONTACÍ
Leasing na Vámi vybrané auto odkudkoliv, možno i s 0% akontací. Vše bez poplatků. Stačí si vybrat auto (od souseda, na inzerát..). Do 1 hod. schváleno i o víkendech. Možno i pro začínající podnikatele a cizince. Celá ČR. Tel. 602660669

Cena: 1,- Kč

( 23.4.2012 v 16:33 ) ( Oblast: Hl. město Praha ) ( Detaily inzerátu )

Autobazar - auto inzerce zdarma (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Autobazar - auto inzerce zdarma
Sháníte nebo prodáváte osobní vůz, autobus, traktor, nebo jen autorádio? Navštivte náš autobazar www.bazar-cz.cz/autobazar nebo motobazar www.bazar-cz.cz/motobazar kde můžete zdarma a bez registrace pročítat nebo přidávat inzeráty v oboru automoto. Váš www.bazar-cz.cz

( 16.4.2012 v 16:53 ) ( Oblast: Hl. město Praha ) ( Detaily inzerátu )

Opel Corsa, 1.4 sport 2001 (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Opel Corsa, 1.4 sport 2001
Opel Corsa 1.4 sport, výkon: 66kW. Palivo: benzín. Rok výroby: 2001, 3. majitel, najeto 137.000km, nové kapaliny, baterie, řemen (před zimou), letní pneu. Eko zaplaceno. Rozvody delane pred zimou. Vice fotek poslu na email.

Cena: 39.000,- Kč

( 14.4.2012 ve 14:16 ) ( Oblast: Jihomoravský kraj ) ( Detaily inzerátu )

LEASING - AUTO NA SPLÁTKY I S 0% AKONTACÍ (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu LEASING - AUTO NA SPLÁTKY I S 0% AKONTACÍ
Leasing na Vámi vybrané auto odkudkoliv, možno i s 0% akontací. Vše bez poplatků. Stačí si vybrat auto (od souseda, na inzerát..). Do 1 hod. schváleno i o víkendech. Možno i pro začínající podnikatele a cizince. Platí pro celou ČR. Tel. 602660669

Cena: 1,- Kč

( 12.4.2012 v 18:43 ) ( Oblast: Hl. město Praha ) ( Detaily inzerátu )

Fiat Brava 1.2 80 16V 60kw, r.v.1999 (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Fiat Brava 1.2 80 16V 60kw, r.v.1999, koupeno v roce 2005, najeto 142 000 km, barva modrá-metal, typ paliva: benzin. Výbava: airbag, centrální zamykaní, elektrická před. okna, výškově stavitelný volant, ABS, posilovač řízení. Lehce poškozeno sedadlo řidiče.

Cena: 27.000,- Kč

( 9.4.2012 ve 14:45 ) ( Oblast: Jihomoravský kraj ) ( Detaily inzerátu )

měnič (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu měnič
Prodám měnič napětí z 12V na 220V, 150W, s maximálním zatížením 300W do auta, značky Solid...měnič je v dobrém stavu nepoškozený

Cena: 400,- Kč

( 6.4.2012 v 18:20 ) ( Oblast: Liberecký kraj ) ( Detaily inzerátu )

Škoda Roomster 1.4 63kW STYLE + kompletní sada zimních pneu (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Škoda Roomster 1.4 63kW STYLE + kompletní sada zimních pneu
Škoda Roomster 1.4 63kW STYLE + kompletní sada zimních pneu 195/R15, najeto 39.000km provoz od 5/2008, El. výbava, ABS, klimatizace, tonovaná skla, 4xAirbag, Orig.Radio+CD, palubní počítač, El. vyhřívaná zrcátka, automatické rozsvěcování světel, mlhovky. 1. Maj. Servisní knížka. Super stav nové vozu, garážovaný, bez škrábanců a nekuřácké auto. Cena 199000Kč. výbava: imobilizér, centrální zamykání, ABS, manuální klimatizace, el. ovládání předních oken, el. ovládání zrcátek, boční airbagy, dálkově ovládané centrální zamykání, kódování skel, rádio, palubní počítač, posilovač řízení, repro, nastavitelná sedadla, nastavitelný volant, tónovaná skla, vyhřívaná zrcátka, originál autorádio, CD přehrávač, zadní stěrač, dělená zadní sedadla, výsuvné opěrky hlav, 4 x airbag, otáčkoměr, venkovní teploměr, airbag řidiče, autom. aktivace výstražných světlometů, klimatizovaná přihrádka, výškově nastavitelné sedadlo řidiče, el. okna, mlhovky, senzor opotřebení brzdových destiček.

Cena: 199.000,- Kč

( 5.4.2012 ve 21:06 ) ( Oblast: Jihomoravský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Škoda Octavia SLX 1.9TDI 66KW AGR, ABS, EKO zaplaceneno (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Škoda Octavia SLX 1.9TDI 66KW AGR, ABS, EKO zaplaceneno
Škoda Octavia SLX 1.9TDI 66KW AGR, ABS, EKO zaplaceneno, r.v. 1997, TK a EM do 7/2013, 2x klíče, 4x el. okna, el. dvoupolohový šíbr (neteče), 2x airbag, palubní počítač, el. zrcátka, autorádio na CD, centrální zamykání, výškově stavitelný volant a sedačka,imitace zamykání zpátečky, povinná výbava, kosmetické vady odpovídající stáří. Po výměně oleje, rozvodů vč. pumpy a z. tlumičů zn. Bilstein (leden/2013). Velmi nízká spotřeba. Najeto 237tis. Km. Foto z 26.2. Cena 59tis. Kč. tel: 602463641

Cena: 59.000,- Kč

( 4.4.2012 ve 21:04 ) ( Oblast: Středočeský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Prodám Škoda Fabia sedan 1,4 16V 55kW Creation (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Prodám Škoda Fabia sedan 1,4 16V 55kW Creation
Prodám Škoda Fabia sedan 1,4 16V 55kW, r.v.2003, najeto 128tkm; bohatá výbava CREATION zahrnuje mimo jiné 4 x airbag, ABS, palubní počítač, černý interier s nerez paketem, červená metalíza, široká kola, el. zrcátka a přední okna, tažné zařízení, centrální dálkové zamykání, doplňky do zav. prostoru, park. asistent...jsem druhý majitel v rámci jedné rodiny, v servisní knížce je kompletní servisní historie-na vyžádání pošlu kopii; 2011 nové rozvody; nehavarováno, velmi dobrý stav; cena 99.000, -kč.

Cena: 99.000,- Kč

( 3.4.2012 ve 22:51 ) ( Oblast: Jihomoravský kraj ) ( Detaily inzerátu )

LEASING - AUTO NA SPLÁTKY I S 0% AKONTACÍ (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu LEASING - AUTO NA SPLÁTKY I S 0% AKONTACÍ
Leasing na Vámi vybrané auto odkudkoliv, možno i s 0% akontací. Vše bez poplatků. Stačí si vybrat auto (od souseda, na inzerát..). Do 1hod. schváleno i o víkendech. Možno i pro začínající podnikatele a cizince. Platí pro celou ČR. Tel. 602660669

( 26.3.2012 v 11:12 ) ( Oblast: Hl. město Praha ) ( Detaily inzerátu )

Mercedes-Benz Vito (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Mercedes-Benz Vito
Mercedes Vito 115 2,2 CDI, r.v. 2005, 2 x airbag, 6 rychlostních stupnů, ABS, ARS ,klimatizace,originál autorádio s CD přehrávačem,centrál dálkový, el.přední okna , el.zrcátka, imobilizér, mlhovky, nastavitelný volant, otáčkoměr, posilovač řízení, senzor opotřebení brzdových destiček, venkovní teploměr, zadní stěrač, najeto 174000km , nebourané, v dobrém stavu.

Cena: 170.000,- Kč

( 25.3.2012 v 17:57 ) ( Oblast: Plzeňský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Fiat Punto 1.7 D (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Fiat Punto 1.7 D
Fiat Punto 1.7 D, r. v. 1997, naj. 183000km, STK do 06/2013, dobrý stav, plní Euro 2, posilovač řízení, autorádio, tažné zařízení

Cena: 14.000,- Kč

( 25.3.2012 ve 4:35 ) ( Oblast: Hl. město Praha ) ( Detaily inzerátu )

Škoda Octavia 1.8 GLX (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Škoda Octavia 1.8 GLX
Škoda Octavia 1.8 20V, r. v. 1997, naj. 174000km, servisní kniha, dobrý stav, STK do 08/2013, centrální zamykání, 2x airbag, ABS, 4x el. okna, el. šíbr, autorádio, litá kola

Cena: 34.000,- Kč

( 25.3.2012 ve 4:32 ) ( Oblast: Hl. město Praha ) ( Detaily inzerátu )

Fiat Palio Weekend 1.6 16V (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Fiat Palio Weekend 1.6 16V
Fiat Palio combi 1.6 16V, r. v. 1999, dobrý stav, 2x airbag, ABS, el. okna, el. zrcátka, klimatizace, hagusy, mlhovky, tažné zařízení

( 25.3.2012 ve 4:30 ) ( Oblast: Hl. město Praha ) ( Detaily inzerátu )

Renault Megane 1.6 RT - nová STK (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Renault Megane 1.6 RT - nová STK
Renault Megane 1,6 RT, r. 1999, naj. 192000km, STK do 12/2013, koupeno v ČR, po 2. majiteli, plní Euro 2, ABS, 4x airbag, posilovač řízení, el. střešní okno, palubní PC, centrální zamykání s DO, autorádio, KLIMATIZACE, multifunkční volant, dobré zimní pneu, letní pneu

Cena: 18.500,- Kč

( 25.3.2012 ve 4:28 ) ( Oblast: Hl. město Praha ) ( Detaily inzerátu )

Honda Accord Aerodeck 2.0 (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Honda Accord Aerodeck 2.0
Honda Accord Aerodeck 2.0, r. 1995, dobrý stav, naj. 236000km, plní Euro 2, 4x el. okna, 2x airbag, ABS, centrální zamykání, tónovaná skla, autorádio

Cena: 16.000,- Kč

( 25.3.2012 ve 4:25 ) ( Oblast: Hl. město Praha ) ( Detaily inzerátu )

Volvo C70 2.0 Turbo (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Volvo C70 2.0 Turbo
Volvo C70 2.0turbo 166kw celokožené sedačky,vyhřívané sedačky,vyhřivaná zpětná zrcátka,centrál dálkový,dřevěné obložení,el. okna,el. seřiditelná sedadla,el. zrcátka,2x airbag,palubní počítač,litá kola,dvouzonová klimatizace,autorádio na CD+transmiter na mp3,vůz vybaven ABS a ESP.Auto v dobrem stavu novy olej,nové přední brzdy,nový kabinový filtr,v ceně nové rozvody jen namontovat a odfuk turba. Cena k jednání

Cena: 60.000,- Kč

( 23.3.2012 ve 14:37 ) ( Oblast: Jihomoravský kraj ) ( Detaily inzerátu )

Volkswagen Passat Variant 1.6 16V (Nabídka)

[ Upravit ] [ Smazat ]

Obrázek k inzerátu Volkswagen Passat Variant 1.6 16V
Volkswagen Passat Variant 1.6 16V, r. v. 1997, velmi dobrý stav, naj. 185000km, 4x airbag, ABS, el. okna, el. šíbr, autorádio, hagusy

Cena: 38.500,- Kč

( 22.3.2012 v 8:55 ) ( Oblast: Hl. město Praha ) ( Detaily inzerátu )




1 2 3 Další >>>


Pravidla ] [ Nápověda ] [ Novinky ] [ Kontakt ]

© ProfiINZERT.cz, 2006